Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Utrudnienia na pasie jezdni w kierunku przejścia granicznego

Dodano:

fot. KPP Ustrzyki Dolne
fot. KPP Ustrzyki Dolne
PODKARPACIE. W miejscowości Krościenko doszło do przewrócenia się samochodu ciężarowego. Ruch pojazdów na drodze krajowej nr 84 odbywa się wahadłowo.

Przewożący tłuczeń samochód ciężarowy z naczepą, w wyniku uszkodzenia opony, przewrócił się do rowu. Na miejscu zdarzenia trwają czynności.

Zablokowany jest jeden pas ruchu. Utrudnienie na tym odcinku drogi krajowej nr 84 mogą potrwać jeszcze kilka godzin, do czasu usunięcia pojazdu. Policjanci kierują ruchem wahadłowo.
Źródło: KPP Ustrzyki Dolne
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Do łańcuckiego zamku wracają ułańskie pokazy turniejowe

ŁAŃCUT. Do Muzeum-Zamku w Łańcucie powracają pokazy turniejowe, realizowane przez Stowarzyszenie Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji im. 20 Pułku Ułanów. Najbliższe wydarzenie już w dniach 11 i 12 maja.

Podkarpacie

Poranny wypadek na DW877 w Biedaczowie. 1 osoba w szpitalu

PODKARPACIE. Dziś rano, na DW877 w Biedaczowie zderzyły się dwa samochody. W wypadku ucierpiał 40-letni kierowca, który został przewieziony do szpitala.

Podkarpacie

Jechał autostradą A4 pod prąd, nie miał uprawnień

PODKARPACIE. 57-letni mieszkaniec Stalowej Woli odpowie przed sądem za rażące naruszenie przepisów drogowych. Mężczyzna jechał skuterem na autostradzie A4 pod prąd. Okazało się również, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Podkarpacie

Utrudnienia na moście Olchowieckim w Sanoku. 88-latek wjechał w barierę energochłonną

SANOK. 88-letni kierowca opla, najprawdopodobniej zasłabł i wjechał barierę energochłonną na moście Olchowieckim w Sanoku. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na DW871 w Stalach. Nie żyje 49-letni motocyklista

PODKARPACIE. W miejscowości Stale doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Podkarpacie

Przyjechała po piwo na stację paliw. Była tak pijana, że miała problem z wyjazdem

PODKARPACIE. 3,5 promila wydmuchała 51-letnia kobieta, która przyjechała na stację benzynową po piwo, a gdy chciała odjechać, nie była w stanie wrzucić biegu. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Alert IMGW. W czwartek burze i silne opady deszczu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia, w związku z burzami jakie spodziewane są w czwartek na Podkarpaciu.

Reklama