Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu na DK19 i DK94 na Podkarpaciu

Dodano: /

Na zdj. fragment DK19 / fot. GDDKiA
Na zdj. fragment DK19 / fot. GDDKiA

PODKARPACIE. Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, na drodze krajowej nr 19 w Jaworniku oraz na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Góra Ropczycka wprowadzono tymczasowe organizacje ruchu.

DK19 Jawornik

W ramach budowy odcinka drogi ekspresowej S19 Babica – Jawornik powstaje tymczasowy łącznik, który połączy drogę krajową nr 19 z drogą ekspresową S19. Częścią łącznika będzie budowane aktualnie na DK19 w miejscowości Jawornik rondo. W związku z prowadzonymi pracami zmieniona została organizacja ruchu. Pojazdy skierowane zostały na połowę ronda po prawej stronie drogi krajowej, przy zachowaniu istniejących wyjazdów z budowy.

DK94 Góra Ropczycka

W związku z remontem dylatacji i elementów wyposażenia na moście w rejonie skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, tymczasowo zmniejszona zostanie liczba pasów ruchu. Dodatkowo, na czas prowadzenia prac istniejąca sygnalizacja świetlna pozostanie aktywna, ale zmieniona zostanie z akomodacyjnej na stałą. Utrudnienia potrwają do końca grudnia br.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W Sędziszowie Małopolskim otwarto nowy dworzec kolejowy

PODKARPACIE. Pasażerowie mogą już korzystać z nowoczesnego, proekologicznego dworca w Sędziszowie Małopolskim. 

Podkarpacie

12 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. 10 osób wyzdrowiało [3.07.2020]

PODKARPACIE. Blisko 700 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Dziś 12 nowych, w tym dziecko. 10 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Burze z gradem znowu przejdą przez Podkarpacie

​Ciemne chmury znów zbierają się nad Podkarpaciem. IMGW ostrzega przed burzami z gradem i opadami deszczu.

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków, 11 osób wyzdrowiało, 1 zmarła [2.07.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 11 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.

Podkarpacie

Od 1 lipca zniesienie ograniczenia tonażowego na moście w Huzelach

PODKARPACIE. W weekendy ruch będzie odbywał sie dwukierunkowo.

Podkarpacie

20 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu. 4 osoby wyzdrowiały [1.07.2020]

PODKARPACIE. Łączna liczba potwierdzonych badaniami przypadków na Podkarpaciu to 669 osób.

Podkarpacie

1 mln zł dla powodzian na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Fundacja PGE przekazała spora sumę na pomoc dla mieszkańców województwa podkarpackiego poszkodowanych przez powódź.

Podkarpacie

Sanocki artysta, twórca m.in. kilku murali w Rzeszowie zwycięzcą plebiscytu "Nieprzeciętni 2020"

Arkadiusz Andrejkow wygrał tegoroczną odsłonę plebiscytu „Czwórki” i zyskał tytuł Nieprzeciętnego 2020. Internauci oddali rekordową liczbę - ponad 72 tysięcy - głosów.

Reklama