Rzeszów - Czwartek, 08.05.2025
Reklama

W pięciu powiatach spadnie śnieg. Jest ostrzeżenie IMGW

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki wodnej zapowiada wystąpienie w województwie podkarpackim intensywnych opadów śniegu.

Według informacji, podanej przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, intensywne opady śniegi wystąpią w powiecie bieszczadzkim, jasielskim, krośnieńskim, leskim i sanockim.

W okresie od godz. 15:00 6 lutego br. do godz. 07:00 dnia 7 lutego br. prognozuje się opady śniegu, które na obszarach położonych powyżej 500 m n.p.m. spowodują przyrost pokrywy śnieżnej o 12 cm do 17 cm. Najintensywniejsze opady wystąpią w nocy.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [9.03.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym lub w kwarantannie domowej jest 275 osób. 9 osób jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

50 tys. rezerwistów dostanie wezwanie do wojska. 3 tys. dotyczyć będzie samego Podkarpacia

PODKARPACIE. W 2020 roku mają się odbyć ćwiczenia wojskowe, w których udział weźmie 3 tys. rezerwistów z województwa podkarpackiego. Łącznie w całym kraju  rozesłanych zostanie 50 tys. wezwań.

Podkarpacie

W Jarosławiu powstanie ponad 600 metrowy most

JAROSŁAW. 6 marca 2020 r. została podpisana umowa na stworzenie projektu mostu przez rzeke San w Jarosławiu wraz z nowym połączeniami drogowymi.

Podkarpacie

Zamknięto przychodnię w Przeworsku w związku z podejrzeniem koronawirusa

PRZEWORSK. W Przeworsku zamknięto przychodnię i poddano dezynfekcji w związku z podejrzeniem koronawirusa u jednego z pacjentów.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [6.03.2020]

Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 188 osób, natomiast 9 jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

Podkarpacie: 159 osób pod nadzorem epidemiologicznym w związku z koronowirusem

PODKARPACIE. Wszystkie są zdrowe. Dodatkowo trwa hospitalizacja 6 osób – są one w trakcie badań.

Podkarpacie

132 osoby na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym, 2 hospitalizowane


​Dotychczas na Podkarpaciu nie stwierdzono żadnego przypadku osoby zarażonej koronawirusem  SARS-CoV-2.  

Reklama