Rzeszów - Środa, 21.01.2026
Reklama

Wypadek na DK 73 w Brzostku. Wprowadzono ruch wahadłowy

Dodano: 07.10.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

PODKARPACIE. Trzy pojazdy zderzyły się na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Brzostek w powiecie dębickim. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Jak przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do wypadku doszło około godz. 11:00. Na 148,2 kilometrze odcinka drogi krajowej nr 73 Pilzno - Jasło zderzyły się trzy samochody osobowe. W zdarzeniu ranna została jedna osoba.

Na miejscu pracują służby. Policjanci kierują ruchem wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14:00.

Zderzenie trzech samochodów osobowych. Policja na miejscu kieruje ruchem wahadłowo.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 nowych przypadków, 12 osób wyzdrowiało. Aktualna sytuacja [28.04.2020]

PODKARPACIE. Mamy 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Jednocześnie Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o kolejnych 12 osobach, które wyzdrowiały.

Podkarpacie

Podkarpacie. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem

Potwierdzono również 1 nowy przypadek zakażenia w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Uszyli ponad 33 tys. maseczek. Zakończyła się akcja "Maseczki dla Łańcuta"

Ponad 420 podkarpackich instytucji i placówek służby zdrowia otrzymało maseczki ochronne dzięki akcji „Maseczki dla Łańcuta”.

Podkarpacie

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 3 maja. Na Podkarpaciu wpłynęło już ponad 18 tys. wniosków

PODKARPACIE. Już ponad 18 tys. wniosków o dodatkowy zasiłek opiekuńczy wpłynęło do podkarpackich oddziałów ZUS. Okres korzystania ze świadczenia został wydłużony do 3 maja.

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki, 2 ofiary śmiertelne na Podkarpaciu. Aktualne dane [27.04.2020]

PODKARPACIE. 316 zakażonych, 180 wyzdrowiało - mamy najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejne 12 osób. Dwa nowe przypadki zakażenia [26.04.2020]

PODKARPACIE. Mamy 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 12 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. 23 nowe przypadki na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [25.04.2020]

PODKARPACIE. 311 osób zakażonych koronawirusem w województwie podkarpackim. Dziś potwierdzono 23 nowe przypadki. Jedna osoba wyzdrowiała.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr i możliwe burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o silnym wietrze na Podkarpaciu oraz możliwych burzach.

Reklama