Rzeszów - Środa, 13.08.2025
Reklama

Wypadek pod Przeworskiem. 3 osoby trafiły do szpitala

Dodano:

fot. KPP Przeworsk
fot. KPP Przeworsk
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w miejscowości Rozbórz k. Przeworska. Auto z czterema osobami uderzyło w skarpę. Ranne zostały trzy pasażerki. Jedna z nich doznała poważnego urazu głowy i nieprzytomna trafiła do szpitala.

Wypadek miał miejsce przed północą. Wg wstępnych ustaleń Policji, 20-letni kierowca skody, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę.

Oprócz kierowcy, samochodem podróżowały jeszcze trzy pasażerki. Wszystkie zostały przewiezione do szpitala. 18 i 19-latka po udzielonej pomocy medycznej wróciły do domów. Trzecia z pasażerek, 18-letnia dziewczyna doznała poważnego urazu głowy i do szpitala trafiła nieprzytomna.

Młody kierowca skody był trzeźwy.

Okazało się również, że dwie 18-latki naruszyły obowiązek kwarantanny. 

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Jechał autostradą A4 pod prąd, nie miał uprawnień

PODKARPACIE. 57-letni mieszkaniec Stalowej Woli odpowie przed sądem za rażące naruszenie przepisów drogowych. Mężczyzna jechał skuterem na autostradzie A4 pod prąd. Okazało się również, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Podkarpacie

Utrudnienia na moście Olchowieckim w Sanoku. 88-latek wjechał w barierę energochłonną

SANOK. 88-letni kierowca opla, najprawdopodobniej zasłabł i wjechał barierę energochłonną na moście Olchowieckim w Sanoku. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na DW871 w Stalach. Nie żyje 49-letni motocyklista

PODKARPACIE. W miejscowości Stale doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Podkarpacie

Przyjechała po piwo na stację paliw. Była tak pijana, że miała problem z wyjazdem

PODKARPACIE. 3,5 promila wydmuchała 51-letnia kobieta, która przyjechała na stację benzynową po piwo, a gdy chciała odjechać, nie była w stanie wrzucić biegu. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Alert IMGW. W czwartek burze i silne opady deszczu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia, w związku z burzami jakie spodziewane są w czwartek na Podkarpaciu.

Podkarpacie

„Bieszczadzka ciuchcia” i "Pogórzanin" rozpoczynają sezon turystyczny

PODKARPACIE. W długi weekend majowy Bieszczadzka Kolejka Leśna ponownie wyruszy na tory rozpoczynając nowy sezon turystyczny. Kursy realizowane będą do końca października.

Reklama