Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Z rzeki wyłowiono ciało 67-latka. Policja ustala przyczyny śmierci mężczyzny

Dodano:

fot. Archiwum KPP Brzozów
fot. Archiwum KPP Brzozów
PODKARPACIE. Ciało 67-letniego mężczyzny wyłowiono dziś rano z rzeki Stobnica w Brzozowie. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności śmierci 67-latka.

Dzisiaj przed godz. 7:00, dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony przez kobietę, która szła ul. Poniatowskiego w Brzozowie, że w rzece Stobnica zauważyła ludzkie zwłoki. Na miejsce wezwano strażaków, którzy wydobyli ciało mężczyzny. Policjanci ustalili, że to 67-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności i wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny.

 
Źródło: KPP Brzozów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Obwodnica Łańcuta gotowa w 70 procentach

PODKARPACIE. Inwestycja warta ponad 115 mln zł ma być gotowa we wrześniu br.

Podkarpacie

Rusza wiosenna akcja szczepienia lisów

PODKARPACIE. Od soboty na terenie całego województwa rozpocznie się wiosenna akcja szczepień przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 215 zakażeń, 23 zgony [29.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

12-latek ranny podczas prac polowych. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. 12-letni chłopiec, podczas sadzenia ziemniaków, wsadził dłoń do maszyny rolniczej. Ranne dziecko śmigłowcem LPR zostało zabrane do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 40 osób [28.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 1 maja luzowanie obostrzeń

PODKARPACIE/KRAJ. Od soboty rusza proces stopniowego luzowania obostrzeń w całym kraju. Do końca maja otwarte zostaną galerie handlowe, sklepy budowlane, siłownie, restauracje, a uczniowie wrócą do szkół.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 150 zakażeń, 35 zgonów [27.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 157 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 379 osób.

Podkarpacie

Podpisano umowy na dokumentację dla obwodnic Przemyśla i Miejsca Piastowego

PODKARPACIE. To kolejne inwestycje, które powstaną w ramach rządowego programu #100obwodnic.

Reklama