Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Zatrzymano motorowerzystę z ponad czterema promilami alkoholu

Dodano:

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
PODKARPACIE. W sobotę, kierujący motorowerem próbował uniknąć kontroli policyjnej w Jarocinie. Mężczyzna był kompletnie pijany, miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie.

W sobotę przed godz. 15 w Jarocinie policjanci zauważyli motorowerzystę, który jechał całą szerokością drogi. Kiedy zbliżał się do radiowozu i zobaczył funkcjonariuszy, skręcił na najbliższą posesję. Liczył, że to go uchroni przez kontrolą.

Jednak policjanci ruchu drogowego postanowili go zatrzymać. 29-letni mieszkaniec Kutył miał problemy z utrzymaniem równowagi.

Pierwsze badanie stanu trzeźwości wskazało 4,14 promila alkoholu w jego organizmie, w kolejnych wynik był jeszcze wyższy. 29-latek przyznał, że niedawno pił alkohol.

Mężczyzna został oddany pod opiekę rodzinie. Za swoje zachowanie 29-latek będzie odpowiadał przed sądem.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Pustkowie. Nie żyje 34-letni mężczyzna

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Pustkowie, w powiecie dębickim. Kierowca renault master śmiertelnie potrącił 34-letniego pieszego.

Podkarpacie

Do szpitala w Łańcucie trafiły respiratory od podkarpackich strażaków

Kolejna pomoc dla łańcuckiego szpitala, tym razem od podkarpackich strażaków.

Podkarpacie

Uderzyła motocyklem w przystanek. Mimo reanimacji zmarła

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwie kolejne ofiary śmiertelne na Podkarpaciu

PODKARPACIE. PODKARPACIE. To kobieta lat 32 i mężczyzna lat 80. Osoby miały choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus. 5 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [29.03.2020 r.]

PODKARPACIE. Już 76 osób zakażonych koronawirusem w województwie podkarpackim, potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. 

Podkarpacie

Nie żyje Krzysztof Penderecki. Wybitny kompozytor pochodził z Dębicy

W niedzielę, 29 marca 2020 r. w wieku 86-lat odszedł Krzysztof Penderecki, wybitny polski kompozytor, dyrygent i pedagog muzyczny, pochodzący z Dębicy.

Podkarpacie

62 przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. To starszy mężczyzna z powiatu krośnieńskiego, który aktualnie jest hospitalizowany.

Reklama