Rzeszów - Niedziela, 22.02.2026
Reklama

Zderzenie trzech pojazdów na DK19 w Wyżnem. 1 osoba w szpitalu, utrudnienia w ruchu

Dodano: 20.02.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Strzyżowie
fot. KPP w Strzyżowie

PODKARPACIE. Dziś rano na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Wyżne doszło do zderzenia trzech pojazdów: busa, porsche i ciężarowego Volvo. Trasa w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:30. Policja kieruje na objazdy.

Dyżurny strzyżowskiej komendy Policji, około godz. 7:30 otrzymał informację o wypadku. Wynikało z niej, że na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Wyżne w powiecie strzyżowskim doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie przebieg zdarzenia. 25-letni mieszkaniec Rzeszowa jadący busem, najechał na tył porsche. Na skutek uderzenia, porsche przemieściło się na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym marki Volvo.

W wypadku ucierpiała jedna osoba. To 38-letni mieszkaniec Śląska, który kierował Porsche. Mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Strzyżowie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wszyscy kierujący pojazdami uczestniczącymi w tym zdarzeniu byli trzeźwi.

Na miejscu pracują służby. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga krajowa nr 19 w miejscowości Wyżne jest całkowicie zablokowana. Wprowadzono objazdy przez miejscowości Babica - Strzyżów - Lutcza. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:30.

Źródło: KPP w Strzyżowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Drażnił go hałas kosiarki. Z bronią w ręku ruszył w stronę sąsiada

PODKARPACIE. Pijany 29-letni mieszkaniec pow. strzyżowskiego, chciał bronią zmusić sąsiada do wyłączenia kosiarki. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty.

Podkarpacie

Koronawirus. 16 zakażeń, 34 wyzdrowienia na Podkarpaciu. W Rzeszowie 8 przypadków [11.08.2020]

PODKARPACIE. W szpitalu w Łańcucie zmarł 79-letni pacjent zakażony koronawirusem.

Podkarpacie

14 sierpnia placówki ZUS będą nieczynne

W piątek 14 sierpnia sale obsługi klientów w placówkach ZUS będą nieczynne. W tym dniu nie będzie również działało Centrum Obsługi Telefonicznej.

Podkarpacie

Podkarpacie poszukuje Liderów Szlachetnej Paczki

W całej Polsce trwa rekrutacja Liderów do Szlachetnej Paczki. Na Podkarpaciu poszukiwanych jest 15 Liderów.

Podkarpacie

Tragedia nad wodą. W Dębicy utonął 22-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Pierwsze utonięcie tego lata w powiecie dębickim. 22-letni mężczyzna wszedł do potoku Ostra i już nie wypłynął.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 37 zakażeń, 25 wyzdrowień, 1 ofiara śmiertelna [10.08.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w m. Sietesz. 78-letniego mężczyznę przygniótł ciągnik

PODKARPACIE. 78-letni mężczyzna zginął przygnieciony przez traktor podczas wykonywania prac polowych.

Reklama