Rzeszów - Niedziela, 22.02.2026
Reklama

Zderzenie trzech pojazdów na DK19 w Wyżnem. 1 osoba w szpitalu, utrudnienia w ruchu

Dodano: 20.02.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Strzyżowie
fot. KPP w Strzyżowie

PODKARPACIE. Dziś rano na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Wyżne doszło do zderzenia trzech pojazdów: busa, porsche i ciężarowego Volvo. Trasa w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:30. Policja kieruje na objazdy.

Dyżurny strzyżowskiej komendy Policji, około godz. 7:30 otrzymał informację o wypadku. Wynikało z niej, że na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Wyżne w powiecie strzyżowskim doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie przebieg zdarzenia. 25-letni mieszkaniec Rzeszowa jadący busem, najechał na tył porsche. Na skutek uderzenia, porsche przemieściło się na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym marki Volvo.

W wypadku ucierpiała jedna osoba. To 38-letni mieszkaniec Śląska, który kierował Porsche. Mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Strzyżowie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wszyscy kierujący pojazdami uczestniczącymi w tym zdarzeniu byli trzeźwi.

Na miejscu pracują służby. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga krajowa nr 19 w miejscowości Wyżne jest całkowicie zablokowana. Wprowadzono objazdy przez miejscowości Babica - Strzyżów - Lutcza. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:30.

Źródło: KPP w Strzyżowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [13.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 44 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 40 zakażeń na Podkarpaciu, zmarły 2 osoby [8.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 45 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 6 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch ciężarówek i busa na DK9 w Nowej Dębie

NOWA DĘBA. W wypadku ucierpiał 23-letni kierowca samochodu ciężarowego.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! W piątek silny wiatr na Podkarpaciu. Możliwe również burze

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym silnym wiatrem i możliwymi burzami na Podkarpaci

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [7.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 41 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 2 ponowne zakażenia. Zmarły 3 osoby.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego w powicie niżańskim

PODKARPACIE. Niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Bielińcu w powiecie niżańskim. 

Podkarpacie

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 23 kwietnia 2022 r. na terenie całego województwa rozpocznie się wiosenna akcja szczepień przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [4.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 22 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 3 ponowne zakażenia. 

Reklama