Rzeszów - Niedziela, 06.07.2025

Wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo przedsiębiorstw naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Podkarpacie

DĘBICA. Za zarzucamy czyn podejrzanemu grozi od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

LEŻAJSK. Kiedy zorientował się, że jest to nieoznakowany radiowóz, a w środku są policjanci zaczął uciekać.

Podkarpacie

PODKARPACIE. Dyrektor Parku podjął decyzję o zamknięciu wszystkich szlaków turystycznych do odwołania.

Podkarpacie

PODKARPACIE. Badanie wykazało u mężczyzny 0,88 promila alkoholu.

Podkarpacie

PODKARPACIE. Rudniccy policjanci odzyskali skradziony portfel, kilkanaście minut po jego kradzieży.

Podkarpacie

TARNOBRZEG. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 871 w Tarnobrzegu.

Podkarpacie

JAROSŁAW. 14 stycznia w Jarosławiu, Polska Spółka Gazownictwa przekazała pierwsze w tym roku profesjonalne urządzenie do pomiaru jakości powietrza.

Podkarpacie

PODKARPACIE. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

PODKARPACIE. W Urzędzie Wojewódzkich odbyła się konferencja pn.„Szczepienia ochronne w Niepodległej”.

Podkarpacie

NISKO. Na kontenerze była informacja, ze w środku znajduje się lalka. Pomimo tego wezwano straż pożarną.

Podkarpacie

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej określiło 80% prawdopodobieństwa na wystąpienie zjawiska.  

Podkarpacie

PODKARPACIE. Kolejka odjeżdżać będzie ze stacji w Majdanie o godzinie 11.00. Czas przejazdu wraz z krótkim postojem w Balnicy wynosi ok. 2 godzin.

Podkarpacie

PODKARPACIE. Tesco Polska o planach zamknięcia 32 nierentownych sklepów poinformowało swoich pracowników 10 stycznia.

Podkarpacie

PODKARPACIE. Rolnicy zrzeszeni w Agro Unii wyjdą na ulice w całej Polsce.

Podkarpacie

PODKARPACIE. W ostatnim czasie miały miejsce cztery przypadki zatrucia czadem. 

Podkarpacie

ROPCZYCE. Na trop oszustwa wpadli w kwietniu 2018 roku policjanci z wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy.

Podkarpacie

MIELEC. Dyrektorzy szpitali oraz stacji pogotowia ratunkowego z czterech powiatów stworzyli konsorcjum.

Reklama
Reklama