Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

1 grudnia parkingi w rejonie hali Podpromie czasowo zamknięte

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z imprezą organizowaną przez Automobilklub Rzeszowski, parking w rejonie hali Podpromie oraz dwupoziomowy parking przy ul. Wojciecha Kilara będą czasowo zamknięte.

W pierwszy dzień grudnia, Automobilklub Rzeszowski, już po raz drugi, zorganizuje Moto-Mikołajki, czyli imprezę motoryzacyjną połączoną ze zbiórką pieniędzy dla podopiecznych Fundacji Iskierka.

Spotkanie odbędzie się na parkingach przy hali Podpromie, które na czas trwania imprezy będą niedostępne dla mieszkańców i odwiedzających Rzeszów. Mówimy o miejscach do parkowania na parkingu wielopoziomowym przy ul. Wojciecha Kilara oraz tych w bezpośrednim sąsiedztwie hali. 

„Obydwa parkingi będą zamknięte” – potwierdza Damian Dobrowolski z Automobilklub Rzeszowski. 

Zakaz zatrzymywania się obowiązywać będzie od godz. 07.00 do 19.00. Przestrzegamy kierowców, że samochodowy pozostawione na parkingu we wcześniejszym terminie lub w ten sam dzień będą odholowane na koszt właściciela.
Reklama
Nie mniej jednak na uczestników imprezy czekać będzie wiele motoryzacyjnych atrakcji, w których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. W tym roku zorganizowana zostanie impreza SuperOES oraz pokazy dryftu, stuntu, ratownictwa drogowego czy przyjazdy VIP-car’ów. 

Przez cały dzień prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Iskierka, zajmującej się wsparciem dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. Program:

• 11:00 - Start SuperOes
• 12:30 - Przejazdy VIP-Car, pokaz Driftu
• 13:00 - Pokaz Ratownictwa Drogowego OSP Świlcza, OSP Załęże, PCRM
• 14:30 - Pokaz Stunt Rzeszów, Rebels, Drift Joker
• 15:00 - Pokaz Ratownictwa Drogowego OSP Racławówka, PCRM
• 15:30 - Przejazdy VIP-Car, pokaz Driftu z widzami
• 16:00 - Konkurs JadeNaGlebie
• 16:10 - Przejazdy VIP-Car pokaz Driftu z widzami


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Najlepszy I kwartał w historii lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad 185 tys. osób skorzystało z usług lotniska w Jasionce od początku 2023 roku. To najlepszy pierwszy kwartał w historii portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, który co miesiąc notuje kolejne rekordy.

Rzeszów

Kolejne "elektryki" Solarisa przyjadą do Rzeszowa

RZESZÓW. Tabor rzeszowskiej komunikacji zasilą kolejne autobusy elektryczne marki Solaris. Mają dotrzeć do Rzeszowa do 16 października 2023 r.

Rzeszów

Policjanci podsumowali okres świąteczny na drogach Rzeszowa i powiatu

RZESZÓW. 27 kolizji, 3 wypadki, 7 nietrzeźwych kierowców - tak w liczbach wygląda bilans świątecznego weekendu na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

50 tys. zł na atrakcje dla seniorów w Rzeszowie

RZESZÓW. Do 28 kwietnia miasto czeka na oferty od organizacji pozarządowych, które mają pomysł na zagospodarowanie czasu dla seniorów w Rzeszowie. W puli konkursowej jest 50 tys. złotych.

Rzeszów

Rzeszów będzie ubiegał się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Prezydent spotkał się z Rzeszowską Radą Kultury

RZESZÓW. We wtorek, w Teatrze Maska Maska, Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek i miejscy urzędnicy spotkali się z Rzeszowską Radą Kultury, organem doradczym prezydenta. W spotkaniu wzięli również udział rektorzy wyższych uczelni. 

Rzeszów

Ukradł alkohol, zaatakował sprzedawcę i uszkodził samochód. Został aresztowany

RZESZÓW. 30-letni mieszkaniec Rzeszowa najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym.

Rzeszów

Więcej miejsc w rzeszowskich żłobkach. Otwarto nową filię "Calineczki"

RZESZÓW. W Rzeszowie stworzono 60 dodatkowych miejsc w miejskich żłobkach. Na os. Budziwój powstała też nowa filia żłobka „Calineczka”, która przyjmie 25 dzieci. To inwestycja sfinansowana zarówno ze środków własnych miasta jak...

Rzeszów

Jakiego aquaparku chcą mieszkańcy Rzeszowa? Znamy wyniki konsultacji społecznych

RZESZÓW. Strefa zjeżdżalni, strefa dla dzieci oraz strefa saun – to najbardziej oczekiwane przez mieszkańców atrakcje w przyszłym parku wodnym w Rzeszowie. Tak wynika z konsultacji społecznych dotyczących tej inwestycji.

Reklama