Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

1 grudnia parkingi w rejonie hali Podpromie czasowo zamknięte

Dodano: 28.11.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z imprezą organizowaną przez Automobilklub Rzeszowski, parking w rejonie hali Podpromie oraz dwupoziomowy parking przy ul. Wojciecha Kilara będą czasowo zamknięte.

W pierwszy dzień grudnia, Automobilklub Rzeszowski, już po raz drugi, zorganizuje Moto-Mikołajki, czyli imprezę motoryzacyjną połączoną ze zbiórką pieniędzy dla podopiecznych Fundacji Iskierka.

Spotkanie odbędzie się na parkingach przy hali Podpromie, które na czas trwania imprezy będą niedostępne dla mieszkańców i odwiedzających Rzeszów. Mówimy o miejscach do parkowania na parkingu wielopoziomowym przy ul. Wojciecha Kilara oraz tych w bezpośrednim sąsiedztwie hali. 

„Obydwa parkingi będą zamknięte” – potwierdza Damian Dobrowolski z Automobilklub Rzeszowski. 

Zakaz zatrzymywania się obowiązywać będzie od godz. 07.00 do 19.00. Przestrzegamy kierowców, że samochodowy pozostawione na parkingu we wcześniejszym terminie lub w ten sam dzień będą odholowane na koszt właściciela.
Reklama
Nie mniej jednak na uczestników imprezy czekać będzie wiele motoryzacyjnych atrakcji, w których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. W tym roku zorganizowana zostanie impreza SuperOES oraz pokazy dryftu, stuntu, ratownictwa drogowego czy przyjazdy VIP-car’ów. 

Przez cały dzień prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Iskierka, zajmującej się wsparciem dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. Program:

• 11:00 - Start SuperOes
• 12:30 - Przejazdy VIP-Car, pokaz Driftu
• 13:00 - Pokaz Ratownictwa Drogowego OSP Świlcza, OSP Załęże, PCRM
• 14:30 - Pokaz Stunt Rzeszów, Rebels, Drift Joker
• 15:00 - Pokaz Ratownictwa Drogowego OSP Racławówka, PCRM
• 15:30 - Przejazdy VIP-Car, pokaz Driftu z widzami
• 16:00 - Konkurs JadeNaGlebie
• 16:10 - Przejazdy VIP-Car pokaz Driftu z widzami


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Budowa parkingu wielopoziomowego na Podpromiu możliwa najwcześniej w 2020 roku

RZESZÓW. Miasto informuje, że pod inwestycje została już wykonana robocza koncepcja realizacji.

Rzeszów

Mieszkańcy protestują ws. wodnego placu zabaw. Prezydent Rzeszowa: zróbcie konsultacje

RZESZÓW. Ratusz w przypadku negatywnej oceny, poszuka nowego miejsca dla wodnego placu zabaw. 

Rzeszów

Powstaną centra opiekuńczo-mieszkalne dla osób niepełnosprawnych

RZESZÓW, POLSKA. Na realizację programu w bieżącym roku przeznaczono 50 mln zł w skali kraju.

Rzeszów

NFZ zaprasza do Podkarpacia na zabiegi usunięcia zaćmy. Kuszą krótkimi terminami oczekiwania

RZESZÓW. Średni czas oczekiwania na zabieg usunięcia zaćmy wynosi 45 dni.

Rzeszów

I etap rekrutacji na Politechnice Rzeszowskiej zakończony. Jakie były najbardziej oblegane kierunki?

RZESZÓW. W I etapie w Systemie Internetowej Rekrutacji znalazło się 6992 osób zarejestrowanych maturzystów.

Rzeszów

W CH Plaza Rzeszów zostanie rozdanych 200 kasków rowerowych

RZESZÓW. 200 kasków rowerowych zostanie rozdanych podczas finału akcji na rzecz bezpieczeństwa pt. „Nie kręcę bez kasku”.

Reklama