Rzeszów - Sobota, 18.07.2026
Reklama

16-letnia mieszkanka Rzeszowa potrącona na przejściu dla pieszych

Dodano: 26.02.2026 r. / KMP w Rzeszowie

fot. Archiwum KMP w Rzeszowie
fot. Archiwum KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 16-letniej mieszkanki Rzeszowa na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Strażackiej. Poszkodowana z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, po godz. 15:00.Z informacji jakie otrzymał dyżurny komendy miejskiej wynikało, że na ul. Strażackiej w Rzeszowie doszło do potrącenia dziewczyny. Na miejsce niezwłocznie wysłano partol ruchu drogowego oraz ekipę wypadkową.

Funkcjonariusze ustalili, że 80-letni mieszkaniec Rzeszowa jadący hyundaiem w kierunku ul. Sikorskiego, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 16-letnią dziewczynę. Piesza została przetransportowana do szpitala.

Kierowca hyundaia był trzeźwy.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o bezpieczną jazdę i zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w rejonie przejść dla pieszych.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Wykonawcę linii kolejowej na lotnisko poznamy w grudniu

RZESZÓW. Zdaniem wicemarszałek województwa podkarpackiego Podmiejską Koleją Aglomeracyjną pojedziemy już w 2022 roku.

Rzeszów

PGE Energia Ciepła rozpoczęła negocjacje ws. odbioru odpadów. Ucierpią portfele mieszkańców?

RZESZÓW. Rozpoczynają się negocjacje podmiotów, które w 2020 roku będą mogły dostarczać odpady niesegregowane do spalarni PGE.

Rzeszów

Startuje 19. edycja Szlachetnej Paczki. Sprawdź, o której wyruszy marsz w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższą sobotę 16 listopada na stronie www.szlachetnapaczka.pl pojawią się historie tysięcy rodzin z całej Polski.

Rzeszów

Raport z prac na stacji Rzeszów Główny. 19 listopada uruchomią peron nr 1 [FOTO]

RZESZÓW. Zakończenie wszystkich prac, włącznie z wykonaniem tunelu, planowane jest w połowie 2021 roku.

Rzeszów

Wiemy, kto zajmie się modernizacją Podziemnej Trasy Turystycznej

RZESZÓW. Wartość inwestycji to blisko 22 mln zł.

Rzeszów

Przybywa ścieżek rowerowych w naszym województwie. W Rzeszowie jest ich najwięcej

RZESZÓW. Podkarpacie pod względem długości ścieżek rowerowych w 2018 roku, znalazło się na 10. miejscu wśród województw. 

Rzeszów

Cztery nowe kierunki wakacyjne z lotniska w Jasionce

RZESZÓW. Oferty są już dostępne w systemach rezerwacyjnych.

Rzeszów

Asseco Resovia przegrywa w Gdańsku

RZESZÓW. MVP spotkania został Paweł Halaba.

Reklama