Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

20 najchętniej czytanych artykułów na RESinet.pl w 2019 roku

Dodano:

RZESZÓW. Prezentujemy listę 20-stu najchętniej czytanych artykułów na naszym portalu w 2019 roku. Największe zainteresowanie wzbudzały inwestycje.

Pierwsze dni nowego roku to przede wszystkim okres, kiedy zaczynamy realizować nasze postanowienia noworoczne; oraz okres wszelkiego rodzaju podsumowań, analiz i wniosków, jakie wypływają z doświadczeń poprzedniego roku.

W ramach naszego podsumowania przygotowaliśmy dla naszych czytelników listę 20 artykułów cieszących się w ubiegłym roku największym zainteresowaniem. Warto zaznaczyć, że czytelnicy portalu RESinet.pl dużą wagę przykładają do informacji o wypadkach oraz inwestycjach drogowych.

Największą popularnością cieszyła się informacja nt. przyszłego wyglądu ronda Pobitno, gdzie miasto planuje stworzenie tunelu od Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w kierunku Al. Armii Krajowej. Spore zainteresowanie wzbudziło również zamknięcie hipermarketu Tesco przy Al. Powstańców Warszawy oraz powrót pojazdów Blinkee.city na ulice Rzeszowa. Dużą popularnością, cieszyły się także artykuły związane z obwodnicą południową, których aż trzy pojawiło się w poniższym zestawieniu.

Oto 20 najchętniej czytanych artykułów w 2019 roku na RESinet.pl:
 
  1. Zobacz, jak będzie wyglądał tunel pod rondem Pobitno [WIZUALIZACJA];
  2. Na jakim etapie jest budowa obwodnicy południowej? Znamy jej długość oraz szacunkową wartość;
  3. Tesco w Rzeszowie do likwidacji. Nieoficjalnie wiadomo, że działać będzie do 30 października;
  4. Wypadek przy rondzie Kuronia w Rzeszowie;
  5. Blinkee.city powraca, tym razem z hulajnogami. Znamy cennik usług;
  6. Długość obwodnicy południowej sięgnie 5,7 km długości. 47 obiektów pójdzie pod rozbiórkę;
  7. Zmiany w systemie zbiórki elektrośmieci w Rzeszowie [HARMONOGRAM 2019];
  8. Jest zgoda na zamianę działek z deweloperem. Andrzej Dec: „Znowu Hartbex dostanie znacznie więcej”;
  9. Kierowca jadąc przez Boguchwałę zasłabł za kierownicą;
  10. Otwarcie Leroy Merlin Rzeszów w drugiej połowie 2019 roku. Będzie podziemny parking;
  11. Pijana matka wiozła autem trójkę dzieci. Kobieta miała ponad 1,5 promila alkoholu;
  12. W Budziwoju powstaje centrum handlowe. Otwarcie na wiosnę [WIZUALIZACJE];
  13. Przetarg na obwodnice południową ma szansę ruszyć w przyszłym roku;
  14. Wniosek o pozwolenie na budowę obwodnicy południowej w przyszłym roku?;
  15. Darmowe bilety dla dzieci i młodzieży. Co zrobić, aby przedłużyć ulgę?;
  16. Wykaz inwestycji drogowych na Podkarpaciu. Drogą ekspresową z Rzeszowa do Lublina pojedziemy w 2022 r.;
  17. Umowa na projekt tunelu pod rondem Pobitno podpisana;
  18. Na Nowym Mieście powstaną dwa budynki wielorodzinne? Deweloper wnioskuje o wydanie „wuzetki”;
  19. Połączenie al. Rejtana z ul. Ciepłowniczą coraz bliżej realizacji;
  20. Oto najlepsze szkoły średnie w Rzeszowie wg rankingu „Perpektywy”.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza budowa II linii technologicznej ITPOE w Rzeszowie

RZESZÓW. Wmurowano kamień węgielny pod budowę II linii technologicznej Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii w Rzeszowie.  Inwestycja PGE Energia Ciepła z Grupy PGE ma być gotowa w IV kwartale 2024 roku.

Rzeszów

W Jasionce wylądował pierwszy samolot z Rijeki. Wakacyjna siatka połączeń już kompletna

RZESZÓW. W nocy z wtorku na środę lotnisko w Jasionce uruchomiło ostatni nowy letni kierunek. Samolot z chorwackiej Rijeki powitał salut wodny od Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej.

Rzeszów

Ogródek Jordanowski w centrum Rzeszowa zostanie odnowiony. Wybrano wykonawcę

RZESZÓW. Umowa z wykonawca ma być podpisana w tym miesiącu. Prace mają zakończyć się jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Ruszył nabór projektów do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2023

RZESZÓW. Od czwartku (7.07) mieszkańcy Rzeszowa mogą zgłaszać swoje pomysły do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 r. Nabór potrwa do 22 lipca 2022 r.

Rzeszów

Kolejne elementy terenów rekreacyjnych na os. Krakowska Południe. Powstanie m.in. ścianka wspinaczkowa

RZESZÓW. Ścianka wspinaczkowa o wysokości do trzech metrów, place zabaw – takie elementy złożą się na ostatni etap tworzenia terenów rekreacyjnych na osiedlu Krakowska Południe w Rzeszowie. 

Rzeszów

Więcej miejsc wypoczynkowych dla pieszych w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Kolejne parklety – czyli miejsca służące odpoczynkowi złożone z ławek oraz zieleni pojawią się w centrum Rzeszowa.

Rzeszów

Startuje Rzeszowski Budżet Obywatelski na 2023 rok

RZESZÓW. W czwartek 7 lipca rozpoczyna się nabór projektów zadań do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. 

Rzeszów

W Plazie uruchomiono centrum TUTU dla ukraińskich i polskich dzieci

RZESZÓW. Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin zostało nowym najemcą w CH Plaza Rzeszów. PSAR na powierzchni ponad 300 mkw. prowadzi Centrum TUTU.

Reklama