22-latek ukradł volkswagena, 4 godziny później był już w rękach policji
Dodano: 21.04.2023 r.
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zaledwie cztery godziny potrzebowali rzeszowscy kryminalni, aby namierzyć skradziony samochód. Sprawcą kradzieży był 22-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna przyznał się do czynu i dobrowolnie poddał się karze.
Do kradzieży doszło we wtorek, przy ul. Kopernika w Rzeszowie. Właściciel volkswagena polo, poszedł do sklepu pozostawiając z zaparkowanym samochodzie kluczyki w stacyjce. Kiedy wrócił po około godzinie, samochodu już nie było. Mężczyzna zgłosił sprawę na Policję.
W poszukiwania pojazdu i sprawcy kradzieży zaangażowali się kryminalni z rzeszowskiej komendy. Już po 4 godzinach policjanci odzyskali volkswagena polo. Skradzionym autem kierował 22-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.
Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie, a dzień później postawiono mu zarzut dotyczący kradzieży pojazdu, do którego się przyznał. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.
Za kradzież kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
RZESZÓW. – Prace idą zgodnie z planem i jeszcze w tym roku kierowcy powinni doczekać się ponownego otwarcia m.in. przejazdu pod wiaduktem w ciągu ul. Batorego – zapewnia prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek.
RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie szykuje przebudowę ulicy Jarowej na osiedlu Zwięczyca. Rozbudowana zostanie jezdnia, powstanie chodnik i oświetlenie.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz