Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

23 sierpnia będzie okazja do spotkania z zawodnikami Asseco Resovii Rzeszów

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. W najbliższy piątek, 23 sierpnia o godz. 17, siatkarze i trenerzy Asseco Resovii będą czekać na kibiców na Wyspie Asseco Resovii w Galerii Rzeszów.

Rzeszowscy siatkarze przed kilkoma dniami rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W treningach udział bierze 10 siatkarzy i gościnnie Grzegorz Pająk, który będzie pomagał przy treningach pod nieobecność dwóch rozgrywających, Marcina Komendy i Amerykanina Kawiki Shojiego, którzy trenować będą ze swoimi reprezentacjami.

Spotkanie w Galerii Rzeszów będzie pierwszą okazją, by poznać szczególnie nowych graczy w naszej drużynie, a także trenerów Piotra Gruszkę i Wojciecha Serafina. Będzie można porozmawiać z siatkarzami i trenerami, zrobić sobie z nimi zdjęcie czy zdobyć autograf.

Będzie też można w przedsprzedaży zakupić nowe gadżety na sezon 2019/2020, m.in. koszulki i spodenki treningowe, a także specjalne koszulki kibica, które swój debiut zaliczą właśnie podczas tego spotkania.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rajd Rzeszowski. W piątek zamknięte ulice w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.

Rzeszów

Kto zaprojektuje parking przy ul. Krzyżanowskiego? Ruszył przetarg

RZESZÓW. Ma powstać tam 39 miejsc parkingowych. Przetarg potrwa do końća sierpnia.

Rzeszów

Sinice na rzeszowskiej Żwirowni. Wprowadzono zakaz kąpieli

RZESZÓW. Kąpielisko pozostaje zamknięte do odwołania.

Rzeszów

[FOTO] Przebudowa układu dróg w śródmieściu Rzeszowa

RZESZÓW. Trwa budowa ronda w rejonie siedziby rzeszowskiego oddziału ZUS. Jest to jeden z ostatnich etapów większej inwestycji, jaką jest przebudowa układu dróg w centrum Rzeszowa.

Rzeszów

Rajd Rzeszowski. Ponad 150 km ścigania [PROGRAM]

PODKARPACIE. Na zawodników czeka 11 wymagających, asfaltowych odcinków specjalnych o łącznej długości 152 kilometrów, podzielonych na dwa etapy.

Rzeszów

Tour de Pologne w Rzeszowie. W środę utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Niektóre ulice będą całkowicie zamknięte już od godz. 9:00 do późnego popołudnia. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.

Rzeszów

Wypadek na ul. Sikorskiego. Zderzyły się cztery samochody

RZESZÓW. Ranna została 33-letnia koboeta. 

Rzeszów

Wsparcie wymiany kotłów na terenie Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego. Rusza kolejny nabór wniosków

RZESZÓW. 1 sierpnia rozpocznie się uzupełniający nabór wniosków o dofinansowanie wymiany źródeł ciepła na terenie Rzeszowa i sąsiednich gmin. 

Reklama