Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

25 czerwca możliwe czasowe utrudnienia w ruchu

Dodano: 24.06.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. We wtorek, 25 czerwca br. ulicami miasta przejdzie pielgrzymka piesza do Lwowa. W godzinach porannych wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu. Możliwe opóźnienia autobusów.

Zgodnie z przekazaną informacją od Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie informujemy pasażerów, że w związku z organizowaną 25 czerwca 2019 r. XI Rzeszowską Pielgrzymką Pieszą do Lwowa w godz. 7:30 – 9:30 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu na ulicach: Szopena, Most Zamkowy, Kopisto, Niepodległości, Niemierskiego, Witolda, Paderewskiego oraz Słocińskiej.

Informacja jest również istotna z perspektywy kierowców samochodów. Oni także będą narażeni na utrudnienia w ruchu.

Pielgrzymka potrwa od 25 do 30 czerwca 2019 r. Trasa pielgrzymki prowadzi od kościoła św. Krzyża w Rzeszowie przez Kańczugę, Pruchnik, Żurawicę, Mościska, Gródek, Hodowice do katedry we Lwowie.

Pielgrzymi codziennie będą pokonywać od 25 do 38 km. Osoby poniżej 18. roku życia lub powyżej 65. roku życia mogą wziąć udział w pielgrzymce jedynie z opiekunem. W pielgrzymce wezmie udział ok. 200 osób. Organizatorem i dyrektorem pielgrzymki jest ks. Władysław Jagustyn.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ratusz chce budować swoją spalarnię odpadów. Jest wniosek do marszałka

RZESZÓW. Miasto planuje za ok. 300-350 mln zł zbudować swoją własną spalarnie odpadów. 

Rzeszów

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego ws. śmierci 70-latka w Głogowie Młp.

GŁOGÓW MŁP. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów wczoraj w nocy w Krakowie.

Rzeszów

Przetarg dot. połączenia Al. Kopisto z ul Wierzbową już w lutym?

RZESZÓW. Projektowana droga ma mieć dwa pasy o szerokości 3,5 metrów.

Rzeszów

Rewitalizacja ul. Grunwaldzkiej może się rozpocząć już na wiosnę

RZESZÓW. W ratuszu słyszymy, że dokumentacja projektowa na rewitalizację ul. Grunwaldzkiej jest gotowa. Inwestycja może ruszyć już w marcu.

Rzeszów

Znaleziono zwłoki 70-latka. Prokuratura: „Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem”

GŁOGÓW MŁP. Niewykluczone, że do śmierci 70-latka mogły przyczynić się osoby trzecie.

Rzeszów

Malują usta na różowo, by walczyć z rakiem. Już niebawem Pink Lips Project

RZESZÓW. Kobiety będą miały szansę uczestniczyć w evencie profilaktyczno-edukacyjnym organizowanym w Galerii Rzeszów 25 stycznia w godzinach 12:00-16:00.

Rzeszów

Wzrosną ceny za odbiór śmieci w Rzeszowie. W środę sesja nadzwyczajna

RZESZÓW. Radni w środę zajmą się m.in. projektem uchwały ustalającym nowy cennik za odbiór odpadów.

Reklama