Rzeszów - Piątek, 05.09.2025
Reklama

25-latek z Rzeszowa zatrzymany za posiadanie marihuany

Dodano: 20.09.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, którego zatrzymano za posiadanie znacznej ilości marihuany. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego rzeszowskiej komendy, otrzymali informację o mężczyźnie mogącym posiadać znaczne ilości środków odurzających. Podejrzewany miał przebywać w rejonie ul. Armii Krajowej. Skierowani we wskazane miejsce funkcjonariusze, zastali dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 25-letni mieszkaniec Rzeszowa miał przy sobie niewielką ilość marihuany. Po przeszukaniu jego mieszkania, okazało się, że suszu jest znacznie więcej. Łącznie znaleziono 62 gramy marihuany.

25-latek trafił do policyjnego aresztu. Zebrane w sprawie materiały przekazano do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Po przesłuchaniu podejrzanego, prokurator przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

W piątek, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. 25-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pierwsze opaski bezpieczeństwa dla rzeszowskich seniorów

RZESZÓW. W Rzeszowie rozdano pierwsze, specjalne opaski, które mają pomóc starszym osobom w nagłych przypadkach.

Rzeszów

Na Bulwarach powstaje nowy odcinek ścieżki biegowej

RZESZÓW. Będzie on połączony z już istniejącą ścieżką tworząc pętlę o długości ponad kilometra. Inwestycja ma być gotowa na przełomie września i października.

Rzeszów

Trwa rozbudowa ulicy Warszawskiej. Będą cztery pasy ruchu do autostrady

RZESZÓW. Wykonano już m.in. przebudowę sieci wodociągowej i gazowej a także część konstrukcji poszerzenia drogi. 

Rzeszów

W sobotę Marsz Równości w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Marsz odbędszie się pod hasłem "Idziemy po równość i pokój".

Rzeszów

Bezpłatne badania profilaktyczne. Autobus „Medyka” odwiedzi rzeszowskie osiedla [Harmonogram wizyt]

RZESZÓW. Dzisiaj na osiedlu Matysówka zainaugurowano wspólną akcję Rzeszowa i Centrum Medycznego Medyk pod hasłem „Jazda profilaktyczna”.

Rzeszów

Trwa budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego i przebudowa dworca kolejowego

RZESZÓW. Prace realizowane są zarówno przy parkingu podziemnym, jak również w budynku dworca.

Rzeszów

Sukces rakiety zbudowanej przez studentów z Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Na ponad 600 metrów wzbiła się rakieta skonstruowana przez studentów z Koła Naukowego Kosmonautyki PRz. Debiutancki lot odbył się podczas Festiwalu Meteora 2022.

Rzeszów

W przychodni przy ul. Czackiego zerwała się winda. Ranne dwie osoby

RZESZÓW. Wczoraj w budynku Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nr 1 przy ul. Czackiego (boczna ul. Hetmańskiej) doszło do zerwania windy, w której znajdowało się dwóch mężczyzn. Obaj zostali ranni.  

Reklama