Rzeszów - Wtorek, 10.02.2026
Reklama

26-latek z Rzeszowa aresztowany za posiadanie narkotyków

Dodano: 03.11.2021 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Podczas kontroli samochodu na al. Niepodległości, rzeszowscy policjanci zabezpieczyli ponad 150 gramów narkotyków – mefedron, amfetaminę i marihuanę. Substancje należały do 26-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.

Wczoraj wieczorem policjanci uzyskali informację, że osoby poruszające się volkswagenem mogą posiadać narkotyki. Funkcjonariusze zlokalizowali pojazd na al. Niepodległości i tam zatrzymali go do kontroli.

W środku przebywało trzech mężczyzn. W trakcie kontroli policjanci zauważyli zawiniątko, w którym były kryształki i brązowy proszek. Po przeszukaniu całego samochodu, funkcjonariusze ujawnili jeszcze susz roślinny. Jeden z mężczyzn - 26 letni mieszkaniec Rzeszowa – miał przy sobie białą substancję oraz susz roślinny.
Reklama
Wszyscy trzej mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Wstępne badania policjantów wykazały, że zabezpieczone substancje to mefedron, amfetamina i marihuana. Łącznie ujawniono 156 gramów narkotyków.

Prowadzący sprawę policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego ustalili, że narkotyki należały do 26-letniego mieszkańca Rzeszowa. Dwaj pozostali mężczyźni zostali więc przesłuchani w charakterze świadków i zwolnieni.

Zebrany materiał dowodowy trafił do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Prokurator przesłuchał podejrzanego 26-latka i przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości niedozwolonych substancji psychoaktywnych.

Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bezpłatny trening dla dzieci z mistrzynią świata w kickboxingu

RZESZÓW. Aby wziąć w nich udział wystarczy wysłać zgłoszenie na adres redakcja@pro-familia.pl.

Rzeszów

Wraca temat podcieni Galerii Rzeszów

RZESZÓW. O wynikach debaty będziemy informować tuż po sesji Rady Miasta 27 sierpnia.

Rzeszów

Nielegalny tytoń i papierosy przechwycone w Rzeszowie. 51-latek usłyszał zarzuty

RZESZÓW. W trakcie przeszukania zabezpieczono prawie 64 kg nielegalnego tytoniu oraz ponad 16 tys. sztuk pojedynczych papierosów.

Rzeszów

Kolejna inwestycja w rejonie hali Podpromie. Powstanie 113 lokali mieszkalnych [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Capital Towers Residence - oto nazwa ośmiokondygnacyjnego budynku mieszkalnego, który znajdzie się przy skrzyżowaniu ulicy Lenartowicza i ul. Podpromie.

Rzeszów

Na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz Polska-Portugalia. Będą bezpłatne wejściówki

RZESZÓW. 9 września 2019 r. odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji mężczyzn U-20 Polska – Portugalia.

Rzeszów

Koniec utrudnień na wiadukcie Śląskim

RZESZÓW. „Wczoraj zakończyły się pracę” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Za kilka dni rusza głosowanie na projekty Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

RZESZÓW. 30 sierpnia 2019 r. rozpocznie się głosowanie na projekty do realizacji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. 

Reklama