Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

300 gram substancji psychotropowej u 32-latka z Rzeszowa. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

Dodano: 01.02.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Sprawą 32-letniego mieszkańca Rzeszowa zajmuje się Prokuratura Rejonowa. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad 300 gramów substancji psychotropowych. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów nadzoruje prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie śledztwo przeciwko mężczyźnie podejrzanemu o to, że w dniu 23 stycznia 2019 roku w Rzeszowie wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadał znaczną ilość substancji psychotropowej.

Mężczyzną okazał się 32 – letni mieszkaniec Rzeszowa, który przesłuchany w charakterze podejrzanego przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Podczas przeszukania zabezpieczono ponad 300 gram substancji psychotropowej.
Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich istotnych okoliczności w sprawie.

Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Studencki korowód przejdzie ulicami Rzeszowa. Będą utrudnienia w ruchu

​RZESZÓW. W piątek w Rzeszowie rozpoczną się dwudniowe Rzeszowskie KultURalia Studenckie. Ulicami Rzeszowa przejdzie studencki korowód. Spodziewane są utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

W Rzeszowie trwają przygotowania do inauguracji sezonu kąpielowego

RZESZÓW. 10 czerwca rozpocznie się tegoroczny sezon letni na rzeszowskich kąpieliskach. Zarówno na basenach ROSiR, jak i Żwirowni trwają intensywne przygotowania do jego inauguracji.

Rzeszów

Przy hali Podpromie uruchomiono stały punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Kontrole prowadzone są w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 6.00 do 9.00.

Rzeszów

Odlotowy Dzień Dziecka w Plazie

RZESZÓW. Podczas imprezy będzie można poczuć się jak pilot samolotu F-35 lub szybowca, wziąć udział w grze logicznej oraz pokazach naukowych „Oszukać zmysły”. To wszystko już od 1 do 3 czerwca 2023...

Rzeszów

Przy SP 10 powstanie miasteczko ruchu drogowego

RZESZÓW. W czasie tegorocznych wakacji na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 ma powstać miasteczko ruchu drogowego. Przetarg na jego budowę został już ogłoszony.

Rzeszów

Ważny krok w kierunku bodowy drogi łączącej ul. Warszawską z ul. Krakowską

RZESZÓW. Rzeszowscy radni zgodzili się na zawarcie porozumienia z władzami województwa dotyczącego budowy drogi, która połączy ul. Warszawską z ul. Krakowską. Dokument zostanie podpisany w najbliższym czasie.

Rzeszów

Przy SP nr 1 w centrum Rzeszowa otwarto nowy plac zabaw

RZESZÓW. Plac będzie służył przedszkolakom, uczniom, a także dzieciom z osiedla Śródmieście.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie pięć nowych wiat rowerowych

RZESZÓW. Wiaty mają być gotowe do końca listopada br. 

Reklama