Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Rzeszowski Rynek zapełnił się dziś tysiącami czerwonych serduszek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Płuca po pandemii - to cel 32. Finału WOŚP. Pieniądze z tegorocznej zbiórki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

W stolicy Podkarpacia wydarzenie rozpoczęło się inaczej niż w poprzednich latach. Nowością był korowód wolontariuszy, który o godz. 14:00 wyruszył spod okrągłej kładki im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rzeszowski Rynek. W przemarszu udział wzięli również: przedstawiciele władz miejskich i wojewódzkich, 21. Brygada Strzelców Podhalańskich, Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji, Rzeszowski  Klub Morsów Sopelek i przedstawiciele Związku Kynologicznego w Polsce.
Reklama
Na Rynku przygotowano szereg atrakcji, w tym m.in. koncerty, prezentacje firm, uczelni, domów kultury i klubów sportowych działających w mieście.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z 32. Finału WOŚP w Rzeszowie. Więcej zdjęć znajdziecie w serwisie FOTO.resinet.pl

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Czarny Bez" z Rzeszowa powalczy o tytuł Europejskiego Drzewa Roku 2020

RZESZÓW. Z tej okazji do Rzeszowa przyjedzie Rob McBride – miłośnik drzew, reporter BBC i ambasador Konkursu Europejskie Drzewo Roku.

Rzeszów

Na prywatnej posesji w Rzeszowie ujawniono krajankę tytoniową o wartość 63 tys. zł

RZESZÓW.  Pomieszczeniach budynku strażnicy graniczni ujawnili 8 worków wypełnionych nielegalną krajanką tytoniową.

Rzeszów

Zmiana rozkładów jazdy dwóch linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Nowe rozkłady obowiązywać będą od 3 lutego 2020 r. 

Rzeszów

Piesi potrąceni na pasach. Wszyscy trafili do szpitala

RZESZÓW. Potrącenia miały miejsce na ul. Warszawskiej, ul. Leszka Czarnego oraz na ul. Lwowskiej. 

Rzeszów

Z Rzeszowa do Tunezji. Nowy kierunek czarterowy

Rzeszów. Nowe połączenie rusza 11 czerwca.

Rzeszów

Trwa kompletowanie dokumentacji przed rozpoczęciem budowy mostu łączącego Rzeszów z Boguchwałą

RZESZÓW. Projekt zakłada budowę mostu oraz sieci połączeń drogowych.

Rzeszów

W lutym rozpoczną się konsultacje ws. zmiany granic

RZESZÓW. Konsultacje będą trwały do 21 lutego 2020 r.

Rzeszów

Sprawą nastolatków, którzy strzelali do księży, zajmie się Sąd Rodzinny

RZESZÓW. Zatrzymano  dwóch nastolatków, którzy w ubiegłym tygodniu strzelali do księży podczas wizyty duszpasterskiej. 

Reklama