Rzeszów - Środa, 18.02.2026
Reklama

5. kolejka PlusLigi. Rywal Asseco Resovii Rzeszów również powalczy o pierwsze zwycięstwo w sezonie

Dodano: 06.11.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Aktualny bilans Asseco Resovii Rzeszów w PlusLidze wynosi 0-3. O przełamanie złej passy obie drużyny powalczą na hali Podpromie.

W środę o godz. 20.30 siatkarze Asseco Resovii Rzeszów podejmą BKS Visłę Bydgoszcz w meczu 5. kolejki PlusLigi. Żadna z drużyn do tej pory jeszcze nie wygrała w tym sezonie.

Asseco Resovia sezon zaczęła od trzech porażek z rzędu. Po przegranej w Katowicach z GKS-em 2:3, rzeszowianie ulegli 1:3 Ślepskowi Suwałki i Indykpolowi AZS Olsztyn, a punkt zdobyty na inaugurację okazał się jedynym, który mają na koncie podopieczni trenera Piotra Gruszki.

Z kolei Visła Bydgoszcz pierwszy punkt zdobyła w poniedziałek, przegrywając 2:3 w Radomiu z Cerrad Enea Czarnymi. Bydgoszczanie byli bliscy sprawienia dużej niespodzianki, bowiem prowadzili już 2:1, ale ostatecznie musieli uznać wyższość rywali.

Bydgoszczanie przez ekspertów skazywani byli na walkę o utrzymanie, Asseco Resovia o medale. W środę zagrają jednak ze sobą sąsiedzi w tabeli. Spotkanie odbędzie się na hali Podpromie.

"Jesteśmy rozczarowani swoją postawą i naprawdę bardzo zależy nam na wygranej. Jestem przekonany, że jeden mecz na przełamanie bardzo nam pomoże" – mówi Nicolas Marechal, przyjmujący rzeszowian.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dwie nowe ulice w Rzeszowie: ul. ks. Andrzeja Rabija i ul. Jana Welca

RZESZÓW. Radni zaakceptowali projekty uchwał dotyczące nadania nazw dwóm rzeszowskim ulicom.

Rzeszów

Kryte lodowisko przy ul. Witosa. Miasto szuka wykonawcy dokumentacji

RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku budowy krytego lodowiska w Rzeszowie.

Rzeszów

Od 1 września zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Dwie linie będa kursowały częściej. Wznowione zostaną kursy oznaczone literą „s” oraz przywrócona zostanie „osiedlowa” linia nr 50 na Zalesiu.

Rzeszów

Atak na kontrolerki ZTM. Nagroda za pomoc w identyfikacji sprawcy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy, który zaatakował dwie kontrolerki biletów. Sprawa została zgłoszona na Policję.

Rzeszów

Wspólne kontrole Policji i sanepidu w Rzeszowie

RZESZÓW. Czy mieszkańcy Rzeszowa przestrzegają obowiązujących ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią? Policja i pracownicy sanepidu sprawdzają.

Rzeszów

Ulica Lisa-Kuli już przejezdna

RZESZÓW. Zakończyła się modernizacja ul. Lisa Kuli. Wykonawca miał czas do końca sierpnia, jednak prace udało się zrealizować przed terminem.

Rzeszów

Będą dwie nowe ulice w Rzeszowie? We wtorek zdecydują radni

RZESZÓW. Podczas najbliższej sesji radni zdecydują o nadaniu nazw dwóm ulicom - ul. ks. Andrzeja Rabija, na osiedlu Krakowska-Południe oraz ul. Jana Welca na osiedlu Staromieście.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim utonęły dwie osoby

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas wypoczynku nad wodą. W minioną niedzielę w powiecie rzeszowskim utonęły dwie młode osoby – 22-latka z powiatu lubaczowskiego oraz 30-latek z powiatu rzeszowskiego.

Reklama