Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

65-latkę z Rzeszowa napadło dwóch mężczyzn. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Za napaść i kradzież poszukiwanym mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności. 65-latka natknęła się na nich na klatce schodowej zamieszkiwanego przez nią bloku.

Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów prowadzi śledztwo w sprawie rozboju dokonanego w dniu 7 marca 2019 r. przy ul. Powstańców Warszawy w Rzeszowie.

Z poczynionych do tej pory ustaleń wynika, iż w/w dnia około godziny 21:00, 65-letnia mieszkanka Rzeszowa po powrocie z zagranicznej podróży została napadnięta przez dwóch nieznanych jej mężczyzn

W momencie kiedy kobieta wnosiła bagaże po schodach prowadzących do klatki schodowej w zamieszkiwanym przez nią bloku, napastnicy odepchnęli ją i zabrali jedną z walizek zawierającą należące do niej ubrania, kosmetyki oraz biżuterię, w tym charakterystyczne złote kolczyki w kształcie krzyżujących się kokardek z diamentami w środku, po czym odjechali z miejsca zdarzenia samochodem. Wartość skradzionych rzeczy pokrzywdzona wyceniła na szkodę około 7.500,00 złotych.

W chwili obecnej w sprawie prowadzone są intensywne czynności mające na celu ustalenie wszelkich okoliczności zdarzenia, w tym ustalenie sprawców i ich zatrzymanie. Sprawcom za wskazane przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zimowy rozkład lotów z Jasionki. Odleciał pierwszy samolot do Mediolanu

RZESZÓW/JASIONKA. W sezonie zimowym - który potrwa do 30 marca 2024 - port lotniczy Rzeszów-Jasionka oferuje 13 kierunków, w tym dwie nowości.

Rzeszów

Zobaczcie, jak postępują prace na budowie RCK w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tak zmienia się przestrzeń w rejonie dworca PKP w Rzeszowie. Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego powoli zbliża się do końca. Zobaczcie nowe zdjęcia z realizacji inwestycji.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na S19 w Nienadówce. Nie żyje 61-letni mężczyzna

RZESZÓW. Około godz. 11:30 doszło tam do zderzenia volkswagena z ciężarowym Dafem.

Rzeszów

Najlepsi szachiści z Rzeszowa powalczą o tytuł Mistrza i Mistrzyni stolicy Podkarpacia

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu w stolicy Podkarpacia odbędą się XV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci królewskiej gry bez względu na wiek, a na zwycięzców czekają nagrody...

Rzeszów

Remont Przedszkola Publicznego nr 17 na finiszu

RZESZÓW. Do wykonania pozostała jeszcze tylko dodatkowa sala zajęć oraz remont zaplecza technicznego.

Rzeszów

Na ulice Rzeszowa wyjadą nowe, elektryczne Solarisy

RZESZÓW. W grudniu na ulice Rzeszowa wyjadą nowe autobusy zasilane energią elektryczną. Tym razem to 9-metrowe Solarisy, które będą wykorzystywane głównie do obsługi mniej popularnych linii.

Rzeszów

Od 6 listopada zmiana organizacji ruchu w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku, 6 listopada zmieni się organizacja ruchu w ścisłym centrum miasta. Zamknięty zostanie przejazd przez skrzyżowanie ul. Grunwaldzkiej z ul. Matejki.

Rzeszów

Szpital MSWiA w Rzeszowie otrzyma nowy tomograf

RZESZÓW. Sprzęt pochodzi z zasobów Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Reklama