Rzeszów - Środa, 07.05.2025
Reklama

70 pracodawców, tysiące ofert pracy. Rozpoczęły się Targi Pracy na Politechnice Rzeszowskiej

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW. Do godz. 17:00 potrwają II Targi Pracy, które odbywają się w Centrum Dydaktyczno-Sportowym Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Poznańskiej 2a. Targom towarzyszy Kongres NETWORKPOWER organizowany w auli V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej - al. Powstańców Warszawy 12.

Targi Pracy są doskonała okazją, zarówno dla firm poszukujących kandydatów, jak i dla osób zainteresowanych nowymi możliwościami zawodowymi - w tym studentów i absolwentów Politechniki Rzeszowskiej. Podczas targów swoje oferty pracy zaprezentuje 70 pracodawców. W strefie CV POINT eksperci pomogą w udoskonaleniu dokumentów aplikacyjnych. W ramach wydarzenia uczestnicy będą mogli również wziąć udział w bezpłatnych warsztatach.

W ramach II Targów Pracy odbędzie się również Kongres NETWORKPOWER, podczas którego przewidziano trzy panele dyskusyjne. Eksperci, przedstawiciele różnych branż oraz administracji rządowej i samorządowej, przedstawią swoje opinie na temat aktualnych wyzwań i trendów na rynku pracy. Udział w kongresie jest bezpłatny.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Żużlowy pojedynek Reprezentacji Polski z drużyną Reszty Świata na Stadionie Miejskim już 22 kwietnia

RZESZÓW. 22 kwietnia Żużlowa Reprezentacja Polski otworzy swój sezon w Rzeszowie pojedynkiem z drużyną Reszty Świata. 

Rzeszów

Zainspiruj się na wiosnę. Targi Garden Expo w Rzeszowie już w marcu

G2A Arena po raz drugi organizuje Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDEN EXPO. 

Rzeszów

Schematy linii na przystankach? Ratusz: tak, ale po wprowadzeniu wszystkich zmian w rozkładzie

RZESZÓW. „Schematy linii pojawią się na przystankach, kiedy wszystkie zmiany linii zostaną wprowadzone” – informuje Ratusz. 

Rzeszów

Kolejne zmiany lokalizacji przystanków w Rzeszowie

RZESZÓW. Zmiany zostaną wprowadzone na ul. Marszałkowskiej, Hetmańskiej oraz Dąbrowskiego.

Rzeszów

Podkarpackie samorządy otrzymają 77 mln zł, z czego 56 mln zł m.in. na odbudowę dróg i mostów

RZESZÓW. Promesy odebrali przedstawiciele 58 jednostek samorządu terytorialnego, w tym 46 gmin oraz 12 powiatów. 

Rzeszów

Do trzech razy sztuka? Związek Gmin bliski rozstrzygnięcia przetargu na dostarczenie 15 autobusów

RZESZÓW. Trwa trzeci przetarg na dostawę 15 autobusów dla Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”

Rzeszów

Tor żużlowy na Stadionie Miejskim zostanie wyremontowany

RZESZÓW. Zgodnie z dokumentacją projektową remont powinien być wykonany w terminie do 15 kwietnia br.

Reklama