Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Asseco Resovia kontynuuje współpracę z Galerią Rzeszów. 22 października prezentacja drużyny

Dodano: 15.10.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Galeria Rzeszów nadal będzie sponsorem siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów. To już siódmy sezon współpracy obu stron. 22 października w Galerii odbędzie się prezentacja zespoły, której towarzyszyć będą różne atrakcje.

„Jest nam bardzo miło, że tacy sponsorzy jak Galeria Rzeszów wciąż zostają z nami. To jeden z najdłużej wspierających nas sponsorów i za to jesteśmy szczególnie wdzięczni” – mówi Krzysztof Ignaczak, prezes Asseco Resovii Rzeszów.

Wsparcie ma mieć nie tylko charakter finansowy, dotyczyć będzie szeregu działań skierowanych dla kibiców drużyny. W ramach współpracy zaplanowano kolejną edycję turnieju siatkarskiego w Galerii Rzeszów, a także udział zawodników w spotkaniach świątecznych i licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Reklama
„Galeria Rzeszów od lat wspiera różnorodne inicjatywy związane ze stolicą Podkarpacia. Klub Asseco Resovia jest mocno związany z naszym miastem, a Rzeszów żyje przecież siatkówką. Dlatego Galeria Rzeszów już siódmy sezon z rzędu została oficjalnym sponsorem Klub Asseco Resovia Rzeszów” – mówi Robert Podkulski, dyrektor marketingu Galerii Rzeszów.

Przypominamy, że 22 października w Galerii Rzeszów odbędzie się też kolejna już prezentacja rzeszowskiego zespołu. Prezentację poprzedzi koncert Mateusza Ziółko, a imprezę poprowadzi znany dziennikarz Polsatu i Polsatu Sport, Jerzy Mielewski. Zaplanowano również różne konkursy, pokazy i niespodzianki.

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kiermasz "Niezła Sztuka" i zbiórka elektrośmieci - Eko Weekend w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W najbliższą sobotę Centrum Handlowe Plaza organizuje dwa wydarzenia pod hasłem „Eko Weekend”. Będą to: zbiórka elektrośmieci oraz giełda pyt winylowych i CD, rękodzieła artystycznego, biżuterii, mody i obrazów lokalnych artystów.

Rzeszów

Wiemy, kto wyremontuje dach Szkoły Podstawowej nr 1 w Rzeszowie

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa rozstrzygnął przetarg na remont dachu Szkoły Podstawowej nr 1 w Rzeszowie. Inwestycję o wartości blisko 1 mln zł wykona firma Construm z Krosna.

Rzeszów

Na rzeszowskim rynku stanie wielki budzik, który odlicza czas do wyborów

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia włączyła się w kampanię profrekwencyjną "Nie śpij, bo Cię przegłosują". Z tej okazji, w najbliższy piątek na rzeszowskim rynku pojawi się wielki budzik, który odlicza czas do wyborów.

Rzeszów

Przebudowa skrzyżowania na os. Krakowska Południe. Wybrano projektanta

RZESZÓW. Jesienią przyszłego roku ma być gotowa dokumentacja projektowa dla przebudowy skrzyżowania al. Witosa z ul. Solarza na osiedlu Krakowska Południe. Projekt za kwotę blisko 300 tys. zł przygotuje wybrana w przetargu...

Rzeszów

Trwa budowa Parku dla Seniora w Rzeszowie. Zakończenie prac w tym miesiącu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Park powstaje przy ul. Staszica, na osiedlu gen. Grota-Roweckiego.
 

Rzeszów

Nowości w miejskim programie skierowanym do rodzin

RZESZÓW. Od początku października Gmina Miasto Rzeszów rozpoczyna realizację programu samorządowego „Rzeszowska Karta Rodziny”. Stanowi on kontynuację programu „Rodzina Wielodzietna 3+; Rodzina zastępcza”.

Rzeszów

Rozpoczyna się przebudowa ulicy Grunwaldzkiej w Rzeszowie

RZESZÓW. W piątek, 29 września 2023 r. podpisano umowę na przebudowę ul. Grunwaldzkiej. Inwestycję zrealizuje firma OBO Polska z Rzeszowa. Wykonawca, będzie miał 12 miesięcy na realizację zadania.

Rzeszów

Z centrum Rzeszowa do Jasionki w 18 minut. Ruszyło nowe połączenie kolejowe

RZESZÓW. W niedzielę, 1 października o godz. 5:22 ze stacji Rzeszów Główny wyruszył pierwszy szynobus do Portu Lotniczego w Jasionce. Cała podróż wraz z przystankami zajmuje 18 min.

Reklama