Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Asseco Resovia Rzeszów powalczy o punkty z drużyną z Olsztyna

Dodano: 22.01.2020 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów, w środę o godz. 17.30 zagrają na wyjeździe z Indykpolem AZS-em Olsztyn w meczu 16. kolejki PlusLigi.

Resoviacy powrotu do rozgrywek PlusLigi nie zapamiętają dobrze. Po miesięcznej przerwie na rozgrywki reprezentacyjne Asseco Resovia miała ochotę na dobry start w nowy rok. Niestety w meczu ze Ślepskiem w Suwałkach musiała uznać wyższość gospodarzy, przegrywając z nimi drugi raz w tym sezonie, ponownie 1:3.

Odskocznią i możliwością odbicia się za ten wynik ma być mecz w Olsztynie. Tyle tylko, że w pierwszej rundzie resoviacy także przegrali z Indykpolem, podobnie jak ze Ślepskiem 1:3.

W Rzeszowie goście zagrali zdecydowanie lepiej i pewnie sięgnęli po trzy punkty. Ale w ostatniej kolejce też nie wygrali. We własnej hali ulegli Aluronowi Virtu CMC Zawiercie 1:3 i też będą chcieli poprawić swój dorobek punktowy, tym bardziej, że obie drużyny wciąż muszą się bić o miejsce w fazie play-off.

„Dla nas w tej chwili najważniejszym celem jest awans do play-off, co będzie dalej zobaczymy. Teraz patrzymy tylko na play-offy” – mówił po meczu w Suwałkach trener Asseco Resovii Piotr Gruszka.

Początek spotkania o godz. 17.30, transmisja w Polsacie Sport.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trzy linie komunikacji miejskiej ze zmienionym rozkładem. Powód: dostosowanie czasów przejazdu

RZESZÓW. 9 grudnia br. zmianie ulegają rozkłady jazdy autobusów linii 6, 30 i 46.

Rzeszów

Kary za niesegregowanie śmieci i zniżka za kompostownik. Jest zgoda radnych

RZESZÓW. Oba projekty uchwały zostały zaakceptowane przez radnych na wczorajszej sesji Rady Miasta .

Rzeszów

Spalarnia przy ul. Ciepłowniczej przyjmie odpady z Rzeszowa. Łącznie wybrano 10 podmiotów

RZESZÓW. Postępowanie dotyczy dostawy niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01.

Rzeszów

Sezonowe lodowisko już stoi przy ratuszu. Kiedy otwarcie? [FOTO]

RZESZÓW. W sobotę 7 grudnia, o godz. 17.00 na lodowisku podziwiać będzie można IceShow - pokaz jazdy na lodzie.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci kontynuują akcję „przejezdne skrzyżowania”

RZESZÓW. Działania będą kontynuowane w kolejne piątki grudnia.

Rzeszów

Bieżnia tartanowa na Bulwarach będzie przedłużona

RZESZÓW. Dokumentacja projektowa bieżni będzie najprawdopodobniej gotowa w przyszłym roku.

Rzeszów

Linia „Eko” do Jasionki będzie kursować 6 i 7 grudnia

RZESZÓW.  6 i 7 grudnia na ulicach miasta pojawi się nowa linia komunikacji miejskiej. 

Reklama