Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Atrakcyjne zniżki i darmowe wejścia na lodowisko w Parku Sybiraków w Rzeszowie

Dodano: 20.12.2024 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. Posiadacze Karty Mieszkańca, uczniowie rzeszowskich szkół oraz posiadacze karty Multisport, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na lodowisku w Parku Sybiraków na osiedlu Generała Andersa.

Ślizgawka przy ul. Broniewskiego otwarta jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 10:00-21:00. Powierzchnia tafli wynosi aż 700 metrów. Dla najmłodszych i początkujących dostępne są pomoce do nauki jazdy, a dla bardziej doświadczonych łyżwiarzy tafla oferuje dużo przestrzeni do doskonalenia umiejętności.

Atrakcyjne zniżki i darmowe wejścia, które czynią lodowisko jeszcze bardziej dostępnym dla miłośników aktywności fizycznej:

• 50% zniżki dla posiadaczy Karty Mieszkańca Rzeszowa od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00
• uczniowie rzeszowskich szkół mogą korzystać z lodowiska za darmo od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00 (wymagana legitymacja szkolna),
• honorowana jest karta Multisport

Przyjdź, poczuj zimową atmosferę i ciesz się zdrową aktywnością na świeżym powietrzu. Lodowisko w Parku Sybiraków, to miejsce, które łączy sport, zabawę i wspólne chwile z bliskimi.

Miast Rzeszów jest partnerem lodowiska.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Nowa" Podziemna Trasa Turystyczna od grudnia

RZESZÓW. Remont Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie rozpoczął się w styczniu. W piwnicach znajdą się  multimedialne ekspozycje z efektami specjalnymi, które będą m.in. opowiadać historie.

Rzeszów

Montaż nowych parkomatów w sierpniu

RZESZÓW. Już w sierpniu rozpocznie się montaż parkometrów na osiedlach, które zostały dodane do Strefy Płatnego Parkowania.

Rzeszów

Komisja ds. wycinki drzew w Rzeszowie?

RZESZÓW. O powołaniu nowej komisji mówił prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, w trakcie ostatniej sesji Rady Miasta. Pomysł znalazł zwolenników.

Rzeszów

Główny budynek UR zmieni oblicze

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie przebudowy budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego. Władze uczelni zapowiadają dobudowę kolejnej kondygnacji, przebudowę auli oraz nową salę senatu

Rzeszów

Wraca funkcja "ciepłego guzika" w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu.

Rzeszów

Ruchome schody i windy na stacji Rzeszów Główny jeszcze w wakacje

RZESZÓW. Postępują prace przy modernizacji dworca kolejowego w Rzeszowie.

Rzeszów

Ścieżka pieszo-rowerowa w parku na os. Kmity będzie oświetlona

RZESZÓW. Zanim ratusz przystąpi do stworzenia tzw. „strefy aktywnego wypoczynku” w parku na os. Kmity, zajmie się budową oświetlenia.

Rzeszów

Kolejne kontrole policyjne w autobusach MPK. Ujawniono 20 osób bez maseczek

RZESZÓW. Policjanci ponownie sprawdzali przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa przez pasażerów MPK. Skontrolowano niemal 840 pasażerów. 20 osób zostało pouczonych.

Reklama