Rzeszów - Środa, 25.03.2026
Reklama

Bezpłatna mammografia w Rzeszowie. Za wykonane badanie będą atrakcyjne nagrody

Dodano: 06.11.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Bezpłatne badania mammograficzne rozpoczęły się w październiku i potrwają przez najbliższy rok. W ramach kampanii przyznawane będą nagrody, w tym damski rower miejski oraz 50 atrakcyjnych upominków.

Już po raz szósty w Rzeszowie Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 zaprasza panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach kampanii „RAK a ZDROWIE”.  Akcja skierowana jest  do mieszkanek powiatu rzeszowskiego, które nie wykonywały mammografii w ciągu ostatnich 2 lat.

Badania mammograficzne będzie można wykonać w Poradni Ginekologiczno-Położniczej przy ul. Fredry 9 w Rzeszowie. Diagnostyka odbywać się będzie w każdy pon./czw./pt. w godz. 8.00 – 16.30 oraz wt./śr. w godz. 8.00 – 18.30.

Panie które przebadają się w terminie od 7 października 2019 r. do 31 grudnia br. mogą wziąć udział w losowaniu nagród. Aby uczestniczyć w loterii wystarczy wykonać badanie i zakupić los w Pracowni Mammograficznej za symboliczną kwotę 0,50 zł.
Reklama
Tegoroczna nagroda główna to damski rower miejski.  Oprócz tego, do wygrania 50 atrakcyjnych upominków, m.in. sprzęt RTV i AGD, zestawy luksusowych kosmetyków, vouchery na zabiegi kosmetyczne, masaże i konsultacje dietetyczne, bony na badania diagnostyczne oraz wiele innych.

Dochód ze sprzedaży losów przeznaczony zostanie na kampanię edukacyjną dotyczącą profilaktyki raka piersi. Do tej pory w ramach kampanii udało się przebadać blisko 2000 pań z powiatu rzeszowskiego.

Rejestracja odbywa się pod nr. tel. 17 86 13 605 i 17 86 13 616 lub osobiście w Poradni Ginekologicznej przy ul. Fredry 9.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

S19 Rzeszów Południe – Babica z potężnym dofinansowaniem unijnym

RZESZÓW. Budowa drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe – Babica otrzymała unijne wsparcie finansowe z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS).

Rzeszów

Czołowe zderzenie w Nowym Borku. 3 osoby w szpitalu, lądował śmigłowiec LPR

RZESZÓW. Funkcjonariusze rzeszowskiej drogówki wyjaśniają okoliczności porannego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Nowy Borek w gminie Błażowa. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby.

Rzeszów

ZTM planuje uruchomić nową linię autobusową przez Wisłokostradę

RZESZÓW. W związku z otwarciem Wisłokostrady, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie planuje uruchomienie nowej linii, która dzięki nowej drodze lepiej skomunikuje osiedla Budziwój i Biała z osiedlem Gen. Andersa.

Rzeszów

Ul. Robotnicza do rozbudowy. Powstanie blisko kilometrowa ścieżka rowerowa

RZESZÓW. Blisko kilometrowa ścieżka rowerowa, oświetlenie, przebudowa skrzyżowań i budowa kanalizacji deszczowej - m.in. takie zmiany zostaną wprowadzone w ramach przebudowy ul. Robotniczej na osiedlu Zalesie.

Rzeszów

Wisłokostrada udostępniona kierowcom. Zobacz filmik z przejazdu nową drogą

RZESZÓW. 17 lutego 2026 roku o godz. 11:00 odbyło się oficjalne otwarcie jednej z największych inwestycji drogowych zrealizowanych w ostatnich latach w Rzeszowie. Do użytku kierowców oddano Wisłokostradę, czyli drogą łączącą al....

Rzeszów

Prawie 70 tys. pasażerów w styczniu w Jasionce

RZESZÓW. 69 543 - tyle pasażerów obsłużył Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów w pierwszym miesiącu 2026 roku. To wzrost o nieco ponad 3 procent względem stycznia ubiegłego roku.

Rzeszów

Wielka inwestycja drogowa zakończona. 17 lutego otwarcie Wisłokostrady

RZESZÓW. Jedna z największych inwestycji drogowych ostatnich lat realizowanych w Rzeszowie dobiegła końca. We wtorek, 17 lutego odbędzie się oficjalne otwarcie tzw. Wisłokostrady, czyli drogi, która połączyła aleję Rejtana z ulicą Ciepłowniczą.

Reklama