Rzeszów - Czwartek, 16.10.2025
Reklama

Biała Sobota w USK w Rzeszowie. Ruszają zapisy

Dodano: 27.02.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W czwartek (27.02) rozpocznie się telefoniczna rejestracja na bezpłatne badania dla kobiet i mężczyzn w ramach Białej Soboty, która odbędzie się 1 marca 2025 r. w Podkarpackim Centrum Onkologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

Podczas Białej Soboty w USK w Rzeszowie, bezpłatnie, w uzasadnionych przypadkach, na podstawienie skierowania od lekarza udzielającego porad w tym dniu, zostaną wykonane badania między innymi: mammografia, USG piersi, RTG klatki piersiowej oraz badanie markera PSA.

W akcji wezmą również udział: Podkarpacki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Rzeszowie, Stowarzyszenie Onkologiczne Sanitas, a także kadra naukowa i studenci Collegium Medicum Uniwersytetu Rzeszowskiego z Wydziału Nauk o Zdrowiu i Psychologii: SKN Dietetyków, SKN Położnych, SKN Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych i SKN Ratownictwa Medycznego oraz z Wydziału Biotechnologii – SKN Biotechnologii BIO-TECH.

Aby uczestniczyć w Białej Sobocie, należy wcześniej zarejestrować się pod numerem telefonu 17 866 64 18, w godzinach od 09:00 do 11:00, w dniach od 27.02.2025 roku do 28.02.2025 roku, do wyczerpania miejsc.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bracia kierowali tym samym motocyklem. Obydwaj byli pijani

RZESZÓW. Obaj mężczyźni odpowiedzą za jazdę w stanie nietrzeźwości, dodatkowo młodszy z nich odpowie za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów.

Rzeszów

PKP rozpoczęło przebudowę stacji Rzeszów Główny. Demontaż kładki w lipcu

RZESZÓW. W lipcu wykonawca planuje demontaż dwóch pierwszych przęseł kładki od strony ul. Kochanowskiego.

Rzeszów

Zarząd Województwa Podkarpackiego z wotum zaufania i absolutorium

RZESZÓW, PODKARPACIE. Budżet Podkarpacia został wykonany w 95,3% planu.

Rzeszów

Przerwa w dostawie wody dla mieszkańców 15-stu ulic

RZESZÓW. Utrudnienia pojawią się 25 czerwca od godz. 22.00 do 06.00.

Rzeszów

25 czerwca możliwe czasowe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. We wtorek, 25 czerwca br. ulicami miasta przejdzie pielgrzymka piesza do Lwowa.

Rzeszów

Radny interpeluje w sprawie poszerzenia chodnika i rewitalizacji al. Pod Kasztanami

RZESZÓW. Radny Daniel Kunysz pyta m.in. o możliwość poszerzenia chodnika na al. Pod Kasztanami.

Rzeszów

Interaktywne przejścia dla pieszych na al. Sikorskiego, Niepodległości i ul. Lwowskiej?

RZESZÓW. Dwójka radnych z Prawa i Sprawiedliwości pyta Ratusz o możliwość instalacji interaktywnych przejść dla pieszych.

Reklama