Rzeszów - Niedziela, 11.05.2025
Reklama

Biedronki czynne do północy lub całodobowo [LISTA]

Dodano:

fot. Biuro prasowe Biedronka
fot. Biuro prasowe Biedronka
RZESZÓW. Do 18 kwietnia sklepy sieci Biedronka będą czynne do godz. 24:00 lub całodobowo.

Sieć sklepów Biedronka przedłuża przedświąteczną „Akcję 24”. Do końca bieżącego tygodnia (do 18.04) sklepy marki funkcjonować będą w wydłużonych godzinach. W całej Polsce niemal 1,6 tys. z nich działać będzie w godzinach 6:00 – 24:00, a ponad 850 placówek – całodobowo – to ponad 80% wszystkich sklepów Biedronka. Pozostałe 20% będą działały w innych godzinach, m.in. w związku z przepisami wspólnot mieszkaniowych bądź dostosowaniem czasu pracy sklepów do godzin otwarcia galerii handlowych.

Poniżej godziny otwarcia Biedronek w Rzeszowie:

OD 6:00 DO 24:00
  • ul. Obrońców Poczty Gdańskiej
  • ul. Solarza 19A
  • ul. Ofiar Katynia 15
  • ul. Piłsudskiego 34
  • ul. Słowackiego
  • ul. Stołajowskiego 6
  • ul. Budziwojska 465
  • ul. Zygmuntowska 8 

CAŁODOBOWO
  • ul. Rejtana 51
  • ul. Okulickiego 6
  • ul. Hetmańska 56
  • ul. Warszawska 29
  • ul. Leska 2
  • ul. Witolda 8
  • ul. Strażacka 27E
  • ul. Osmeckiego 25
  • ul. Siemieńskiego 14
  • ul. Przemysłowa 3
  • ul. Podkarpacka 8A 
Reklama
W INNYCH GODZINACH
  • ul. Kwiatkowskiego 2A 6:00 21:45
  • ul. Lubelska 65 6:00 22:00 
 
Przypomnijmy, że takie samo rozwiązanie na początku kwietnia wprowadził LIDL. W Rzeszowie zlokalizowanych jest 5 sklepów tej marki, z czego cztery z nich działają całodobowo.

 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W rzeszowskich urzędach skarbowych pojawiły się terminale płatnicze

RZESZÓW. W urzędach skarbowych przy ul. Podwisłocze 42 oraz ul. Siemieńskiego 18 mieszkańcy mogą już uiszczać opłatę skarbową za pomocą terminali płatniczych.

Rzeszów

Egzotyczne zwierzęta w hali Podpromie. W weekend odbędą się targi terrarystyczne

RZESZÓW. Niezwykłe, egzotyczne zwierzęta, w tym unikatowe gatunki, które trudno zobaczyć gdzie indziej oraz wyjątkowe rośliny, również owadożerne, będzie można podziwiać podczas powracających do Rzeszowa targów terrarystycznych Exoticarium.

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Jedna osoba ranna

RZESZÓW. 36-letnia kobieta została ranna w wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Rzeszów

Trwa remont budynku III Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Budynek III LO przechodzi dużą metamorfozę. Warta blisko 14 mln zł inwestycja zakończy się w tym roku.

Rzeszów

Boisko na osiedlu Przybyszówka zostanie rozbudowane

RZESZÓW. Trwa przetarg na wybór firmy, która zajmie się rozbudową boiska przy ul. Stadionowej na osiedlu Przybyszówka. Powstaną tam m.in. zadaszone trybuny oraz piłkochwyty.

Rzeszów

Makabryczne odkrycie w mieszkaniu przy ul. Miłej w Rzeszowie. Znaleziono ciała dwóch osób

RZESZÓW. W jednym z mieszkań przy ul. Miłej w Rzeszowie ujawniono zwłoki 27-letniej kobiety oraz 28-letniego mężczyzny. Rzeszowska prokuratura prowadzi działania, mające na celu wyjaśnić okoliczności śmierci tych osób.

Rzeszów

Trwa rewitalizacja parku na Słocinie w ramach projektu „Parki miejskie mają znaczenie” [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W parku im. W. Szafera, prowadzone są prace rewitalizacyjne w ramach wspólnego projektu Rzeszowa i Iwano-Frankiwska pn. „Parki miejskie mają znaczenie – Nowe podejście do zarządzania zielenią miejską…”. Na ten cel...

Reklama