Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Cała branża ślubna w jednym miejscu. W niedzielę Targi Ślubne w hali Podpromie

Dodano: 01.02.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe organizatora
fot. Materiały prasowe organizatora

RZESZÓW. W niedzielę, 2 lutego w Rzeszowie odbędzie się XXII edycja Podkarpackich Targów Ślubnych. To doskonała okazja dla narzeczonych by zapoznać się z ofertą firm z branży ślubnej w jednym miejscu.

Podczas targów zostaną przedstawione różnorodne usługi ślubno-weselne, a bezpośrednie rozmowy i konsultacje rozwieją wiele wątpliwości z którymi borykają się narzeczeni. Wydarzenie jest idealnym miejscem, aby znaleźć inspiracje i poznać aktualne trendy w nowym sezonie ślubnym.

Swoje stoiska przedstawią m.in. salony mody ślubnej, moda męska ślubna i wizytowa, firmy dekoratorskie, salony jubilerskie, usługi foto-video. Nie zabraknie oferty związanej z atrakcjami dla gości weselnych. Pomożemy również przygotować się do pierwszego tańca i wybrać odpowiednie zaproszenia. Na te i inne usługi mogą liczyć osoby którą odwiedzą targi.

Podczas targów na stoiskach wystawców organizowane będą konkursy, quizy i specjalne oferty targowe przygotowane dla zwiedzających.

Podkarpackie Targi Ślubne  będą otwarte od godz. 10:00 do godz. 17:00.

XXII Podkarpackie Targi Ślubne, organizowane są przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Znamy trasę tegorocznej linii „Zobacz Rzeszów”. Pierwszy kurs już 3 maja

RZESZÓW. Trasa startuje z ul. Grottgera i poprzedzi ją pokaz ładowania autobusów.

Rzeszów

Ratusz ponownie ogłasza przetarg na projekt rozbudowy ul. Staroniwskiej

RZESZÓW. Poprzedni przetarg unieważniono, powodem takiej decyzji była proponowana przez wykonawcę kwota.

Rzeszów

Radni Rzeszowa za okresową wypożyczalnią pojazdów elektrycznych. Będą także samochody?

RZESZÓW. Radni PiS przygotowali projekt uchwały mówiący o uruchomieniu całorocznej wypożyczalni rowerów miejskich.

Rzeszów

Ścieżka rowerowa przy ul. Lubelskiej zabrana bezprawnie? Znamy stanowisko Urzędu Marszałkowskiego

RZESZÓW. Urząd Marszałkowski utrzymuje, że działał zgodnie z udzielonym pozwoleniem.

Rzeszów

Jest Koncepcja Programowa S19 na odcinku Rzeszów-Babica. Powstanie pierwszy tunel na Podkarpaciu

RZESZÓW. Przetarg w formule „projektuj-buduj” ma ruszyć w III kwartale br.

Rzeszów

Tereny przy ul. Żywicznej i Borowej pod zabudowę. Radni PiS chcieli zbudować tam aquapark

RZESZÓW. Projekt uchwały dotyczył sprzedaży siedmiu działek w rejonie ul. Borowej i Żywicznej o łącznej powierzchni 3,4 ha.

Reklama