Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Cysterna wypadła z drogi przy wjeździe do Boguchwały. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin

Dodano: 02.09.2019 r.

fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Boguchwale
fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Boguchwale
BOGUCHWAŁA. Cysterna z płynnym asfaltem wypadła z drogi. Na miejscu pracują policjanci. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzi. Aktualnie wprowadzony jest ruch wahadłowy.

AKTUALIZACJA [godz.14.00]: "Na razie ruch odbywa się prawidłowo. Ponownie utrudnienia pojawią się, kiedy będzie wyciagana cysterna. Około godziny 17.00 będzie samochód, do którego się przepompuje ładunek" - informuje Adam Szeląg.

Zdarzenie miało miejsce około godziny. 04.20. W akcji udział wzięła Ochotnicza Straż Pożarna w Boguchwale oraz jedna jednostka z Rzeszowa. Na miejscu zdarzenia obecna była również Policji i Pogotowie Ratunkowe.

„W chwili obecnej trwa akcja ratunkowa po tym jak kierowca cysterny przewożącej płynny asfalt wpadł do potoku przy wjeździe do Boguchwały. Prosimy o zachowanie ostrożności” – czytamy na facebookowym profilu Ochotniczej Straży Pożarnej w Boguchwale.
Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 19. Nie wiadomo co było jego przyczyną. Policja zajmuje się ustaleniem, co spowodowało, że cysterna wypadła z drogi i utknęła przy rzece Lubcza.
Reklama
”Z tych ustaleń, które mamy wynika, że kierujący z nieustalonych przyczyn zjechał na prawo na chodnik, a następnie stoczył się. Weryfikujemy.” - wyjaśnia Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniem. Aktualnie w rejonie zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy a utrudnienia, wg. ustaleń policji, potrwają jeszcze kilka godzin. Dla samochodów osobowych, zmierzających w kierunku Rzeszowa, polecamy objazd przez Racławówkę.

„Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin. Na razie pracują policjanci. Na pewno będą utrudnienia przy wyciąganiu samochodu. Jest ruch wahadłowy. Mniej więcej do godz. 07.00 ruch był całkowicie zamknięty” – dodaje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.
 
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jesienna zbiórka odpadów niebezpiecznych i odzieży w Rzeszowie [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. 6 października rusza obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych oraz tekstyliów i odzieży w Rzeszowie. Samochody MPGK zaparkują w kilkunastu lokalizacjach na terenie całego miasta. Akcja potrwa do 10 października 2025 r.

Rzeszów

Uruchomiono pierwszy w Rzeszowie urzędomat. Dowód rejestracyjny odbierzesz o dowolnej porze

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia może się pochwalić pierwszym urzędomatem. Maszyna stanęła przy rzeszowskim Urzędzie Miasta przy ul. Okrzei. Umożliwia odbiór dowodów rejestracyjnych o dowolnej porze przez 24 godziny na dobę, 7 dni w...

Rzeszów

Od 1 października zmiany w rozkładach jazdy pięciu linii MPK

RZESZÓW. Zgodnie z informacją przekazaną przez Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 1 października 2025 roku zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr.: 18, 19, 24, 41, 26.

Rzeszów

Uroczyste otwarcie „Ogrodu kieszonkowego Klagenfurt” na osiedlu Staromieście

RZESZÓW. Władze miasta upamiętniły 50-lecie partnerstwa Rzeszowa i austriackiego miasta Klagenfurt, nadając jego nazwę terenowi rekreacyjnemu na Staromieściu.

Rzeszów

Zbliża się koniec przebudowy pasa startowego w porcie lotniczym Rzeszów - Jasionka [ZDJĘCIA/FILM]

RZESZÓW/JASIONKA. Lotnisko w Jasionce wkroczyło w ostatni etap remontu 700-metrowego pasa startowego. Inwestycja realizowana jest w ramach unijnego programu Connecting Europe Facility (CEF).

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie nowy park. Będzie miał ponad 1,7 hektara [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. W ratuszu podpisano list intencyjny dotyczący budowy nowego, ogólnodostępnego terenu zielonego o powierzchni 1,7 hektara. Wybuduje go znana rzeszowska firma Greinplast.

Rzeszów

Ryanair ogłosił zimowy rozkład lotów z Jasionki. 8 tras, w tym Alicante zimą i nowy kierunek

RZESZÓW/JASIONKA. Ryanair ogłosił swój zimowy rozkład lotów z podrzeszowskiego lotniska. W ofercie znalazło się 8 tras, w tym zimowe połączenie do Alicante oraz nowość – Edynburg. Zwiększy się również liczba lotów do...

Rzeszów

„Rail Action Week". Rzeszowscy policjanci kontrolowali bezpieczeństwo na kolei

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wzięli udział w akcji „Rail Action Week" mającej na celu zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców w okolicach torowisk.

Reklama