Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Czarnogóra - nowy kierunek czarterowy z Jasionki

Dodano:

fot. Materiały prasowe PMA AVIATION
fot. Materiały prasowe PMA AVIATION
RZESZÓW/JASIONKA. W te wakacje w ofercie podrzeszowskiego lotniska znajdzie się 24 destynacje, do 13 krajów. To rekordowa liczba. Jednym z nowych kierunków jest Podgorica, uruchomiony w porozumieniu z narodowym przewoźnikiem z Czarnogóry Air Montenegro oraz polskim touroperatorem Rego-Bis.

– Naszym celem jest konsekwentne poszerzanie wakacyjnej oferty dla pasażerów. Jesteśmy przekonani, że Czarnogóra przypadnie im do gustu. Tym bardziej, że lotnisko w Podgoricy nigdy dotąd nie było celem bezpośrednich lotów z Jasionki, więc dla wielu ta nowość będzie bardzo atrakcyjną destynacją, gdzie wypoczynek nad Adriatykiem można połączyć z górskimi wędrówkami w malowniczych terenach – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Inauguracja lotów do Czarnogóry odbędzie się 15 czerwca. Rejsy będą wykonywane raz w tygodniu, w czwartki.

W zbliżającym się sezonie wakacyjnym, Port lotniczy Rzeszów-Jasionka będzie oferował loty w 24 kierunkach, do 13 krajów. Czarterami polecimy do Turcji, Grecji, Bułgarii oraz Albanii, Tunezji i Czarnogóry, a lotami regularnymi do Chorwacji, Włoch, USA oraz nad Bałtyk.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyła zbiórka pieniędzy na miejski fortepian

RZESZÓW. Trwa akcja pod hasłem „Fortepian Dla Rzeszowa”. Jej celem jest zbiórka pieniędzy na zakup fortepianu zewnętrznego, który pozostałby na stałe na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

"Różowa sobota" w szpitalu przy ul. Szopena. Bezpłatne badania i konsultacje

RZESZÓW. Akcja dbędzie się 29 października w Przychodni Onkologicznej i w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

Rzeszów

Wyburzono starą halę sportową przy I LO. Powstaje już nowa

RZESZÓW. Gotowy jest już wykop pod nową płytę fundamentową, aktualnie trwa izolacja gruntu. Na plac budowy dotarły właśnie pręty zbrojeniowe i zaczął się ich montaż

Rzeszów

Maszyna do drążenia tunelu na S19 już na Odrze

RZESZÓW. Rozpoczął się kolejny etap transportu maszyny TBM (Tunnel Boring Machine), która wydrąży tunel na odcinku S19 Rzeszów Południe - Babica.

Rzeszów

Nowe "elektryki" dla Rzeszowa

RZESZÓW. Ruszył przetarg na zakup sześciu nowych autobusów elektrycznych, które uzupełnią rzeszowski tabor miejski. Inwestycja będzie dofinansowana z Unii Europejskiej.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska w rankingu najlepszych uczelni na świecie

RZESZÓW. W najnowszym THE World University Rankings 2023 znalazły się 32 polskie uczelnie, w tym jedna z województwa podkarpackiego.

Rzeszów

Do końca tygodnia zawieszona część kursów autobusów MPK

RZESZÓW. Przed pasażerami rzeszowskiej komunikacji miejskiej kolejne dni z utrudnieniami. Do piątku włącznie części kursów jest zawieszona. Powód taki sam jak w poprzednim tygodniu - problemy kadrowe MPK.

Rzeszów

30-latek kradł pokrywy studzienek kanalizacyjnych i sprzedawał na złom

RZESZÓW. Straty oceniono na ponad 71 tys. zł. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama