RZESZÓW. Po wtorkowych finałach baraży o I ligę piłkarską wiemy, że Rzeszów będzie miał swojego reprezentanta na zapleczu Ekstraklasy. Otwartym pozostaje pytanie: czy będzie to Stal Rzeszów czy Resovia?
87. Derby Rzeszowa będą wyjątkowe. Nie chodzi wszak o czysto lokalną rywalizację, zaś o awans do I ligi piłkarskiej. W finałach baraży zarówno drużyna z ul. Wyspiańskiego jak i ul. Hetmańskiej pokonały swoich rywali.
Stal Rzeszów zwyciężyła w Katowicach z miejscowym GKSem 2:0. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Damian Michalik i Radosław Sylwestrzak. W przypadku Resovii o zwycięstwie nad Bytovią Bytów zadecydowały rzuty karne (6-7). Podopieczni Szymona Grabowskiego i Adriana Stawskiego w regulaminowym czasie gry nie zdobyli żadnych bramek. Dopiero w dogrywce mogliśmy oglądać trafienia Kamila Radulja i Daniela Ferugi.
Rozstrzygające derby o Fortuna I ligę odbędą się w piątek na ul. Wyspiańskiego o 17:00.
RZESZÓW. Podczas konferencji inwestorskiej Adam Góral, prezes zarządu Asseco Poland, mówił o przeznaczeniu 1 mln zł na wsparcie sektora zdrowia w walce z epidemią.
RZESZÓW. ZTM poinformował o kolejnych zmianach w rozkładzie jazdy, przedłużeniu ważności legitymacji studenckich oraz możliwości zawieszenia biletu okresowego.
RZESZÓW. Przedsiębiorcy, którzy wynajmują pod działalność lokale komunalne i utracili dochody w związku z epidemią koronawirusa, mogą liczyć na wsparcie miasta.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz