Rzeszów - Sobota, 06.09.2025
Reklama

Derby Rzeszowa z ograniczoną liczbą kibiców. Będzie transmisja w TVP3

Dodano: 17.06.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Mecz odbędzie się w ścisłym rygorze sanitarnym. Na trybunach zasiądzie 356 kibiców. Telewizja Polska przeprowadzi bezpośrednią transmisję z meczu.

Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN udzielił zgodę na rozgrywanie meczów z udziałem publiczności na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego 22 w ścisłym rygorze sanitarnym i z limitem kibiców.

Już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca na stadionie przy ul. Wyspiańskiego 22 odbędzie się piłkarski pojedynek pomiędzy drużynami Apklan Resovia i Stal Rzeszów. Zgodnie z wytycznymi, na trybunach zasiądzie 356 kibiców. Mecz rozpocznie się o godz. 13:05.

Decyzją Zarządu Sekcji Piłki Nożnej na mecz mogą wejść tylko i wyłącznie osoby, które posiadają ważny karnet na mecze Apklan Resovii w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020.
Reklama
„Pierwszeństwo w wejściu na mecz będą mieli posiadacze (kolejność ważności): Karnetu VIP, Karnetu Premium, Karnetu Normalnego, Karnetu Kibicowskiego. W przypadku przyznawania puli wejść w tym samym przedziale karnetowym będzie decydowała data zgłoszenia.”  - czytamy w komunikacie na stronie CWKS Resovia.

Proces przyznawania wejściówek już się rozpoczął i potrwa do 18 czerwca do godz. 12:00.

Dla wszystkich kibiców, którzy będą mieli sposobności obejrzeć widowiska z trybuny, pozostaje bezpośrednia transmisja z meczu w TVP 3.  

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza sezon ogródkowy na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. We wtorek, 12 kwietnia, oficjalnie rozpoczął się sezon ogródkowy na rynku w Rzeszowie. Ogródki pozostaną tam do końca października.

Rzeszów

Zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. Zbiórka odbędzie sie w dniach  od 22 do 29 kwietnia 2022 r.

Rzeszów

Na Drabiniance powstanie kładka dla pieszych i rowerzystów

RZESZÓW. Jeszcze w tym miesiącu miasto ogłosi przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dla budowy nad rzeką Strug na osiedlu Drabinianka.

Rzeszów

Nowy ogród kieszonkowy w Rzeszowie powstanie przy al. Sikorskiego

RZESZOW. W ogrodzie dominował będzie kolor czerwony. Pojawi się w nim ponad półtora tysiąca roślin, miejsca do wypoczynku, a także kosz do grania w koszykówkę. 

Rzeszów

Rewitalizacja parku przy ul. Wieniawskiego. Umowa z wykonawcą podpisana

RZESZÓW. Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się rewitalizacja 3-hektarowego parku przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Zalesie.  Przybędzie drzew i krzewów, powstaną nowe aleje, plac zabaw zostanie rozbudowany.

Rzeszów

Wielkanocne jarmarki w Plazie. Inspiracje i pomysły na świąteczny stół

RZESZÓW. Wielkanocne przysmaki, rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne oraz wyjątkowe przyprawy to wszystko będzie można znaleźć na jarmarkach świątecznych w CH Plaza Rzeszów. 

Rzeszów

Poszerzą ulicę Ustrzycką w Rzeszowie

RZESZÓW. Prawie 800-metrowy odcinek ulicy Ustrzyckiej zostanie przebudowany. Droga zostanie poszerzona do minimum 6 m, powstanie chodnik oraz nowe oświetlenie.

Rzeszów

W niedzielę utrudnienia w ruchu w związku z Półmaratonem Rzeszowskim

RZESZÓW. Trasa biegu będzie prowadzić ulicami miasta oraz Bulwarami nad Wisłokiem. Niektóre drogi zostaną częściowo lub całkowicie wyłączone z ruchu.

Reklama