Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest. Wkrótce rusza nabór wniosków

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Wnioski o udzielenie dotacji na dofinansowanie kosztów, związanych z demontażem wyrobów zawierających azbest, można składać od 10 do 31 stycznia 2022 roku.

Nabór wniosków o dotację na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Rzeszowa, w ramach „Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest dla Gminy Miasto Rzeszów na lata 2011 - 2032”, prowadzony jest przez Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa.

Dotacją objęte są koszty związane z demontażem wyrobów zawierających azbest, przygotowaniem do transportu, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów na składowisku.

Formularz wniosku o dotację jest dostępny w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa oraz w punktach informacyjnych Urzędu Miasta Rzeszowa oraz na stronie UM Rzeszowa www.rzeszow.pl

Wnioski należy składać w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Rzeszowa, ul. Rynek 7, pok. nr 4 w godzinach pracy urzędu.

Wszelkie informacje związane z naborem wniosków można uzyskać pod nr tel. 17 875 41 83 oraz 17 875 41 86.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 1 lutego droższe bilety komunikacji miejskiej. Koniec bezpłatnych przejazdów dla bezrobotnych

RZESZÓW. Od 1 lutego 2022 r. za przejazdy autobusami komunikacji miejskiej zapłacimy więcej. 

Rzeszów

Rzeszowski Bon Żłobkowy - nabór wniosków

RZESZÓW. Ponad 500 dzieci korzystało regularnie z bonu żłobkowego w Rzeszowie w ubiegłym roku. Aby móc z niego nadal korzystać, konieczne jest złożenie wniosku o przedłużenie świadczenia.  

Rzeszów

Nocny wypadek na Zalesiu. Pijany kierowca uderzył w budynek pizzerii

RZESZÓW. 34-letni kierowca bmw, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek pizzerii przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ma nową serwerownię za ponad 13 mln zł

RZESZÓW. 3 stycznia, Minister Przemysław Czarnek odwiedził Politechnikę Rzeszowską, gdzie m.in. obejrzał nową serwerownię, która powstała dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. 

Rzeszów

Rozbudowa Inteligentnego Systemu Transportowego w Rzeszowie

RZESZÓW. Na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną i rondach zamontowane zostaną dodatkowe czujniki. Dzięki dodatkowym czujnikom zmieni się także rola przycisków dla pieszych i rowerzystów.

Rzeszów

Wypadek w Niechobrzu. Samochód potrącił opiekunkę, która szła z grupą dzieci

RZESZÓW. W Niechobrzu, 19-letni kierowca potrącił opiekunkę, która szła z dziećmi. Ranną kobietę przetransportowano do szpitala. Dzieciom nic poważnego się nie stało.

Rzeszów

Dodatek osłonowy. Można składać wnioski

RZESZÓW. MOPS w Rzeszowie rozpoczął przyjmowanie wniosków o tzw. dodatek osłonowy. Można go otrzymać na pokrycie części wydatków ponoszonych na energię oraz żywność.

Rzeszów

Rozpoczęła się jedna z największych inwestycji drogowych w Rzeszowie w 2022 r.

RZESZÓW. Ruszyły prace prze przebudowie skrzyżowania al. Wyzwolenia z al. Okulickiego. 

Reklama