Rzeszów - Niedziela, 25.05.2025
Reklama

Droga do Boguchwały zablokowana. Trwa wyciąganie naczepy z przydrożnego rowu

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Zablokowana jest droga krajowa nr 19 w Boguchwale, gdzie trwa wyciąganie tira, który wczoraj wieczorem wpadł do rowu. Kierujący ciężarówką obywatel Rosji, jadąc w kierunku Barwinka stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Naczepa samochodu ciężarowego uderzyła jeszcze w jadącą z naprzeciwka kię.

AKTUALIZACJA: Około godziny 11.35 po wyciągnięciu i odholowaniu pojazdu policjanci przywrócili normalny ruch w obydwóch kierunkach.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 21, na granicy Rzeszowa i Boguchwały. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący ciężarowym dafem, obywatel Rosji, jadąc w kierunku Barwinka z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu.
Reklama
Naczepa tira uderzyła jeszcze w jadącą z przeciwnego kierunku kię. Kierowca tira był trzeźwy, a w zdarzeniu nikt nie został ranny. Policjanci ukarali go mandatem.

Ponieważ ciężarówka blokowała pas drogi w kierunku Barwinka do godz. 7:15 ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. O 7.15 w związku z próbą wyciągnięcia tira, policjanci wstrzymali ruch w obu kierunkach. Samochody osobowe kierowane są na objazdy przez Racławówkę.

„Od 7.15 droga jest całkowicie zablokowana. Była podjeta próba wyciągnięcia tej naczepy, to się nie udało” – wyjaśnia nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zmarła kobieta potrącona wczoraj na ul. Lubelskiej

RZESZÓW. Nie udało się uratować życia kobiety potrąconej wczoraj na przejściu dla pieszych na ul. Lubelskiej. Pomimo podjętych działań przez lekarzy, kobieta zmarła dziś w nocy w szpitalu.

Rzeszów

Policyjny Black Hawk nad Rzeszowem

RZESZÓW. W ostatnich dniach, zainteresowanie części mieszkańców wzbudził niecodzienny widok na rzeszowskim niebie.

Rzeszów

WSPiA apeluje do studentów i pracowników "o ostrożność i nieuleganie panice"

RZESZÓW. „Zachowaj ostrożność, nie panikuj” - WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa wystosowała apel do studentów i pracowników, w związku z koronawirusem.

Rzeszów

Pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu zakończony

RZESZÓW. Zakończył się pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu. Kolejny etap rozpocznie się w połowie października. Wydobyty osad trafi do miejscowości Wola Dalsza.

Rzeszów

Spotkanie dla pasjonatów Internetu i nowych technologii

RZESZÓW. 26. edycja XRAii. odbędzie się 10 marca.

Rzeszów

Znamy kolejną proponowaną lokalizację dla nowego budynku Sądu Okręgowego

RZESZÓW. Po tym jak radni nie przyjęli pomysłu na lokalizację nowego gmachu Sądu Okręgowego na ul. Borowej, ratusz znalazł kolejny teren, tym razem na os. Drabinianka.

Rzeszów

W poniedziałek sesja nadzwyczajna. Tematem ochrona terenów przy Wisłoku przed zabudową

RZESZÓW. Radni Prawa i Sprawiedliwości chcą planu zagospodarowania przestrzeni dla terenów wzdłuż Wisłoka. 

Rzeszów

Ratusz po raz czwarty ogłasza przetarg na budowę kładek rowerowych

RZESZÓW. Tym razem termin wykonania inwestycji kończy się 31 sierpnia 2021 roku

Reklama