Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Drugi eko-bazarek w Parku Papieskim. Tym razem w świątecznym klimacie

Dodano: 24.11.2023 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W przyszłą sobotę, w Parku Papieskim po raz kolejny będzie można zakupić produkty bezpośrednio od lokalnych producentów. Tym razem wydarzenie będzie miało świąteczny charakter. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to idealne miejsce do zrobienia zakupów mikołajkowych.

Pierwsza edycja Podkarpackiego Bazarku odbyła się 21 października 2023 r. Wzięło w niej udział blisko 100 wystawców, a wśród nich m.in., serowarzy, wędliniarze, pszczelarze i rękodzielnicy.

2 Podkarpacki Bazarek odbędzie się 2 grudnia 2023 r. w Parku Papieskim na parkingu od strony al. Armii Krajowej. Zakupy będzie można zrobić w godzinach od 8:00 do 14:00.

Na bazarku będzie można kupić smaczne i zdrowe produkty bezpośrednio od podkarpackich producentów żywności, warzywa i owoce na zimę, ręcznie robione ozdoby oraz świąteczne przysmaki.

Aktualnie trwają poszukiwania wystawców, którzy zaoferują swoje produkty podczas targu.

Podkarpacki Bazarek organizowany jest przez Miasto Rzeszów we współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Ludwika Chmury

RZESZÓW. Jedna osoba została ranna w porannym wypadku na ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie. Doszło tam do zderzenia dostawczego Iveco z fiatem punto. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Rzeszów

Odrestaurowano zabytkowy fryz w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Zabytkowy fryz na elewacji kamienicy przy ulicy Sobieskiego 5 w Rzeszowie zyskał nowy blask.

Rzeszów

Sztuczna inteligencja pomoże mieszkańcom Rzeszowa załatwić sprawy urzędowe

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa uruchomił na swojej stronie pilotażowo Wirtualnego Asystenta.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa audyt przejść dla pieszych

RZESZÓW. Jego celem jest poprawa widoczności i bezpieczeństwa pieszych.

Rzeszów

Na budynku Politechniki Rzeszowskiej powstał mural Ignacego Łukasiewicza

RZESZÓW. W ten sposób uczelnia uhonorowała swojego patrona w ramach obchodów Roku Ignacego Łukasiewicza.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci kontrolowali taksówki na aplikację. Posypały się mandaty

RZESZÓW. 93 pojazdy oferujące usługi przewozowe „na aplikację” skontrolowano w ramach weekendowych działań policjantów wspieranych przez funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Straży Granicznej. 

Rzeszów

1 grudnia otwarcie pływalni przy ul. Matuszczaka. Znamy ceny biletów

RZESZÓW. Od najbliższego czwartku czynna będzie nowa pływalnia przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie. To jeden z najnowocześniejszych kompleksów tego typu w Europie.

Reklama