Drugi eko-bazarek w Parku Papieskim. Tym razem w świątecznym klimacie
Dodano: 24.11.2023 r.
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W przyszłą sobotę, w Parku Papieskim po raz kolejny będzie można zakupić produkty bezpośrednio od lokalnych producentów. Tym razem wydarzenie będzie miało świąteczny charakter. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to idealne miejsce do zrobienia zakupów mikołajkowych.
Pierwsza edycja Podkarpackiego Bazarku odbyła się 21 października 2023 r. Wzięło w niej udział blisko 100 wystawców, a wśród nich m.in., serowarzy, wędliniarze, pszczelarze i rękodzielnicy.
2 Podkarpacki Bazarek odbędzie się 2 grudnia 2023 r. w Parku Papieskim na parkingu od strony al. Armii Krajowej. Zakupy będzie można zrobić w godzinach od 8:00 do 14:00.
Na bazarku będzie można kupić smaczne i zdrowe produkty bezpośrednio od podkarpackich producentów żywności, warzywa i owoce na zimę, ręcznie robione ozdoby oraz świąteczne przysmaki.
Aktualnie trwają poszukiwania wystawców, którzy zaoferują swoje produkty podczas targu.
Podkarpacki Bazarek organizowany jest przez Miasto Rzeszów we współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.
RZESZÓW. Pod auspicjami prezydenta Rzeszowa powstanie Społeczna Rada Kultury, organ doradczo-opiniotwórczy, który będzie wspierał inicjatywy kulturalne.
RZESZÓW. Uczestnicy dowiedzą się też, jak dbać o własne zdrowie, będą mieli okazję wykonać podstawowe badania czy zaszczepić się. Prozdrowotne działania placówki wspiera m.in. prezydent Rzeszowa.
RZESZÓW. Na najbliższą sobotę planowane jest otwarcie pijalni czekolady w Millenium Hall. Na wielbicieli słodkości czekają liczne atrakcje, m.in. największa w Polsce czekoladowa fontanna.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz