Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Dwa wypadki z udziałem pieszych w powiecie rzeszowskim. Nie żyje 77-letni mężczyzna

Dodano:

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Do dwóch poważnych wypadków z udziałem pieszych doszło wczoraj w powiecie rzeszowskim. W jednym z nich zginął 77-letni mężczyzna.

Po godz. 16:00 w Dynowie, na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi, 50-latek kierujący audi, potrącił przechodzącego przez jezdnię 77-letniego mieszkańca tej miejscowości. Niestety, życia pieszego nie udało się uratować, zmarł na miejscu wypadku. Kierowca audi był trzeźwy.

Drugie zdarzenie miało miejsce przed godz. 18:00 na ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 19-letni kierowca bmw, jadąc w kierunku Rzeszowa, potrącił 20-letniego mężczyznę przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych. Ranny pieszy z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. I w tym przypadku kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności obydwu wypadków.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa budowa hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1. Prace idą zgodnie z harmonogramem

RZESZÓW. Obiekt ma być gotowy do połowy 2023 roku. Koszt inwestycji to ponad 15,2 mln zł.

Rzeszów

Pędził motocyklem przez ul. Sikorskiego z prędkością ponad 170 km/h

RZESZÓW. W sobotę, funkcjonariusze rzeszowskiej drogówki zatrzymali dwóch motocyklistów, którzy rażąco przekroczyli dopuszczalną prędkości. Jeden z nich miał 174 km/h na liczniku.

Rzeszów

Trwa modernizacja kolejnych przystanków autobusowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Wymienionych zostanie 55 kolejnych wiat przystankowych. 

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto RoboLAB

RZESZÓW. To miejsce, w którym młodzież będzie szkolić się z budowy i programowania robotów, aby następnie startować w międzynarodowych zawodach robotycznych.

Rzeszów

Pierwszy samolot z Wenecji wylądował w Jasionce. Rusza nowe połączenie

RZESZÓW. LOT uruchomił wakacyjne połączenie do Wenecji. Czy nowy kierunek będzie hitem tegorocznych wakacji?

Rzeszów

Przy al. Lubomirskich staną nowe ławki

RZESZÓW. Jedno i dwustronne ławki zastąpią te stare, wysłużone.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy w okresie święta Bożego Ciała?

RZESZÓW. W święto Bożego Ciała, autobusy komunikacji miejskiej pojadą jak w niedzielę, natomiast dzień później jak w dni robocze wolne od nauki szkolnej.  

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie "Moc Odkrywców" - święto nauki dla małych i dużych

RZESZÓW. Miasteczko Piknikowe zlokalizowane będzie tradycyjnie wokół głównego budynku V Politechniki Rzeszowskiej.

Reklama