Rzeszów - Wtorek, 19.08.2025
Reklama

Dwa wypadki z udziałem pieszych w powiecie rzeszowskim. W jednym z nich ucierpiał 6-latek

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Rzeszowscy policjanci badają okoliczności wypadków z udziałem pieszych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu rzeszowskiego. W jednym z nich ranny został 6-letni chłopiec, w drugim 19-letni obywatel Ukrainy.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 18:00 w Wólce Niedźwiedzkiej. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze policji, 21-letni kierowca toyoty yaris potrącił 6-latka, który wybiegł na ulicę z posesji. Karetka pogotowia przewiozła rannego chłopca do szpitala. Kierujący toyotą był trzeźwy.

Do drugiego wypadku doszło około godz. 23:00 w Głogowie Małopolskim. Z ustaleń Policji wynika, że 26-letni kierowca mitsubishi, jadąc w kierunku centrum miasta, potrącił przebiegającego przez jezdnię mężczyznę. Pieszy nie miał elementów odblaskowych i przebiegał na drugą stronę ulicy w miejscu nieoświetlonym.

Poszkodowany to 19-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Policja nie wyklucza, że 19-latek mógł być pod wpływem alkoholu. Trwają wyjaśnienia w tej sprawie. Kierowca mitsubishi był trzeźwy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zakończono kolejną akcję sprzątania brzegów Wisłoka. Tym razem zebrano ok. 150 worków

RZESZÓW. Uczestnikom udało się zebrać więcej śmieci niż poprzednio.

Rzeszów

Znamy termin meczu Asseco Resovii Rzeszów o 7. miejsce PlusLigi

RZESZÓW. Rywalizację rozpocznie się w hali Podpromie, w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 20:30.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc wycofuje pomysł zamknięcia sklepów po północy

RZESZÓW. Pomysł wzbudzał kontrowersje, toteż prezydent Rzeszowa wycofał się z jego realizacji.

Rzeszów

Co dalej z budową basenów solankowych w Rzeszowie? Temat komplikują roszczenia Jędrzejowiczów

RZESZÓW. Ani Ratusz, ani Urząd Wojewódzki nie wiedzą o jakie działki dokładnie chodzi.

Rzeszów

Dwie rzeszowskie inwestycje nagrodzone przez TopBuilder

RZESZÓW. Finał XI Edycji Konkursu TopBuilder 2019 odbył się 21.03.2019 r.

Rzeszów

Rzeszowska policja szuka świadków potrącenia 6-latka

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło we wtorek 12 marca 2019 r. ok godz. 15 w Rzeszowie na ul. Pelczara, na wysokości bloku 35.

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski przejmie pieczę nad rezerwatem przyrody na Lisiej Górze

RZESZÓW. Projekt będzie realizowany we współpracy z Gminą Miasto Rzeszów.

Rzeszów

Złoty medal dla Politechniki Rzeszowskiej. Nagrodę zdobyli na zawodach lotniczych w USA

RZESZÓW. Euroavia Rzeszów wywalczyła złoty medal za prezentację techniczną modelu w kategorii „micro”.

Reklama