Rzeszów - Wtorek, 20.01.2026
Reklama

Dwudniowe targi terrarystyczne w hali Podpromie. Pojawią się ekskluzywne okazy z USA

Dodano: 12.12.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie z poprzedniej edycji Targów Exoticarium - fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
Zdjęcie z poprzedniej edycji Targów Exoticarium - fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Egzotyczne gatunki zwierząt, unikatowe okazy z różnych zakątków świata, kompleksowe wyposażenie terrariów oraz fachowe porady doświadczonych ekspertów — to wszystko czeka na początkujących i zaawansowanych miłośników hodowli zwierząt już w ten weekend pod czas targów terrarystycznych Exoticarium.

Hitem jesiennej edycji będą ekskluzywne zwierzęta z USA. Na targach pojawia się niezwykłe anolisy, rzadkie węże i zwierzęta wodno-błotne, Ameivy – jedne z najpiękniejszych jaszczurek świata, amerykańskie żaby i rzekotki oraz coś dla miłośników mocnych wrażeń - owady, ptaszniki i skorpiony.

Targi kierowane są przede wszystkich do miłośników egzotycznych zwierząt, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o terrarystyce i zdobyć wiedzę od doświadczonych specjalistów.

Dwudniowe targi terrarystyczne Exoticarium odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę 13-14 grudnia 2025 w hali Podpromie. Godziny zwiedzania: Sobota: 10:00-18:00, Niedziela: 10:00-14:00.


ZOBACZ ZDJĘCIA, Z POPRZEDNIEJ EDYCJI EGZOTICARIUM


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miejska sieć ciepłownicza skorzysta z pomocy finansowej PGE Energia Ciepła

RZESZÓW. PGE Energia Ciepła  z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej w Rzeszowie zainwestuje 9,5 mln zł w rozwój ciepła sieciowego w Rzeszowie.

Rzeszów

„Walczymy w interesie mieszkańców”. Śmieciarki w formie protestu spowolnią ruch w Rzeszowie?

RZESZÓW. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że taki protest może odbyć się 9 grudnia br.

Rzeszów

Przetarg na obwodnice południową ma szansę ruszyć w przyszłym roku

RZESZÓW. Wczoraj dyrektor Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska podpisał postanowienie uzgadniające warunki realizacji przedsięwzięcia.

Rzeszów

Ekrany akustyczne na ul. Lwowskiej pojawią się w 2021 roku

RZESZÓW. Zgodnie z zapisami w WPF-ie mówimy o montażu ekranów na wysokości osiedla Mieszka I na długości ok. 270 m.

Rzeszów

PKS zawiesza siedem kursów. Powodem brak dofinansowania

RZESZÓW. Kursy zostają zawieszone z dniem 1 grudnia br.

Reklama