Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Dzień Kota z Fundacją Felineus. Gościem specjalnym będzie "Marcin z Lasu" Kostrzyński

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Strefa dla dorosłych, strefa dla dzieci, przedstawienie "Kot w butach", projekcja filmu „Sekretne życie kotów” - to tylko część atrakcji jakie przygotowała fundacja Felineus z okazji Dnia Kota. Gościem specjalnym wydarzenia będzie naczelny przyrodnik Polski Marcin Kostrzyński – autor video bloga „Marcin z Lasu”.
 
„Dzień Kota z Fundacją Felineus” odbędzie się w sobotę, 18 lutego w Kinie za Rogiem Cafe przy ul. Świętego Mikołaja 6 w Rzeszowie. Wydarzenie rozpocznie się już o godz. 13:00.
 
Głównym punktem programu będzie spotkanie z  Marcinem Kostrzyńskim – dziennikarzem, leśnikiem i obserwatorem przyrody. Jest on również twórcą kanału na YouTube „Marcin z Lasu” oraz videobloga na Facebooku. Od 1994 roku pracował jako operator kamery oraz prowadzący programy o tematyce przyrodniczej dla nadawców telewizyjnych. Jest współautorem wielu filmów i cyklicznych audycji dla dzieci i  młodzieży.
 
Reklama
Podczas wydarzenia najmłodsi uczestnicy będą mogli atrakcyjnie spędzić czas w Strefie dla dzieci. Czekają tam animacje, duża maskotka kot, warsztaty plastyczne, kocie malowanki dla najmłodszych oraz gigantyczna gra planszowa o kotach. Ciekawymi puntami programu będzie przedstawienie „Kot w butach” przygotowane we współpracy z uczniami Szkoły podstawowej nr 16 w Rzeszowie oraz projekcja filmu „Sekretne życie kotów”.
 
Organizatorzy nie zapomnieli również o dorosłych. W przeznaczonej dla nich strefie zaplanowano kocie wróżby z kłakiem na 2023 r., bazarek charytatywny oraz kocią strefę relaksu.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W 24 godziny stworzą prototyp gry. W październiku kolejna edycja Game Jam Rzeszów

Już za niespełna miesiąc programiści, młodzi twórcy gier, informatycy, graficy i ludzie związani z branżą, będą mieli okazję zmierzyć swoje siły podczas kolejnej edycji Game Jam Rzeszów 2019.

Rzeszów

Kongres 590. Poruszono temat PKA i nowego ośrodka badawczo-rozwojowego

RZESZÓW. Jak zapowiedziano podczas Kongresu 590 linia kolejowa do Jasionki zostanie zmodernizowana do prędkości 120 km/h. 

Rzeszów

Policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierowców. Wśród nich 16-latka kierująca motorowerem

RZESZÓW. Wszyscy nietrzeźwi kierowcy odpowiedzą za prowadzenia pojazdów w stanie nietrzeźwości oraz stracą prawa jazdy. 

Rzeszów

Znamy datę oficjalnego otwarcia Urban Lab Rzeszów

RZESZÓW. Uroczyste otwarcie już 9 października.

Rzeszów

PKP PLK zapowiada zmiany na Podkarpaciu. Dotyczą przejazdów bez przesiadek oraz bezpieczeństwa

PODKARPACIE. Od 11 października pojedzie bezpośredni pociąg ze Stalowej Woli do Lublina.

Rzeszów

W G2A Arena ruszył Kongres 590

RZESZÓW. Kongres potrwa od 7 do 8 października.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Trzcianie koło Rzeszowa

RZESZÓW. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący jednośladem zmarł na miejscu wypadku.

Rzeszów

Trucking Girl i największy monster truck na świecie na TSLA EXPO Rzeszów 2019

Będą debaty poświęcone branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, a do tego premiery aut i motocykli...

Reklama