Rzeszów - Środa, 21.05.2025
Reklama

Ferie zimowe już za kilka dni. ZTM informuje: kursy z literą „s” nie będą realizowane

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. W związku ze zbliżającymi się zimowymi feriami szkolnymi informujemy, że w okresie od 13 do 26 stycznia, kursy oznaczone literą „s” nie będą realizowane.

„Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w okresie od 13 do 26 stycznia br. w związku z zimowymi feriami szkolnymi nie będą realizowane kursy oznaczone literą „s” – kursuje w dni nauki szkolnej. Dotyczy to linii: 0A, 0B, 12, 18, 19, 21 i 34” – czytamy na stronie internetowej ZTM-u.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa rozbudowa skrzyżowania ulic Lwowskiej i Mieszka I w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Inwestycja o wartości ponad 5,5 mln zł ma być gotowa w sierpniu br. Zobaczcie zdjęcia z budowy.

Rzeszów

Nocne poszukiwania 34-latka z powiatu rzeszowskiego zakończone sukcesem

RZESZÓW. 30 policjantów oraz pies służbowy brało udział w całonocnych poszukiwaniach 34-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna w sobotę wieczorem zgubił się w lesie i nie potrafił odnaleźć drogi do domu. 

Rzeszów

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny. Rusza rekrutacja na semestr letni w Rzeszowie

RZESZÓW. Nabór potrwa do 27 lutego. Wszystkie zajęcia odbywają się stacjonarnie i są bezpłatne.

Rzeszów

Pieniądze na pomoc żywnościową dla najuboższych mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto podpisało jubileuszową, dwudziestą już umowę z Podkarpackim Bankiem Żywności. Na pomoc żywnościową dla potrzebujących mieszkańców Rzeszowa przekazane zostało 50 tys. zł.  

Rzeszów

W weekend w Rzeszowie halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce

RZESZÓW. Blisko 1000 zawodników wystartuje w halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce. Trzydniowe zawody rozpoczną się w piątek w Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym przy ul. Cichej.

Rzeszów

W rzeszowskich szkołach pojawiły się różowe skrzyneczki

RZESZÓW. W 43 rzeszowskich szkołach zamontowane zostały tzw. różowe skrzyneczki, w których znajdują się darmowe środki higieny osobistej.

Rzeszów

Kolejny rekordowy miesiąc na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. To był najlepszy styczeń w historii portu lotniczego Rzeszów -Jasionka. Odprawiono 57,5 tys. pasażerów, tj. o 10 procent więcej niż w najlepszym do tej pory styczniu 2019 roku.

Rzeszów

Dzień Kota z Fundacją Felineus. Gościem specjalnym będzie "Marcin z Lasu" Kostrzyński

RZESZÓW. Strefa dla dorosłych, strefa dla dzieci, przedstawienie "Kot w butach", projekcja filmu „Sekretne życie kotów” - to tylko część atrakcji jakie przygotowała fundacja Felineus z okazji Dnia Kota.

Reklama