Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Fundacja Felineus znów walczy o "zwierzakobusa"

Dodano: 22.11.2021 r.

fot. Fundacja Felineus
fot. Fundacja Felineus
Do 16 grudnia można wesprzeć fundację Felineus w jej staraniach o otrzymanie  zwierzakobusa, specjalnego pojazdu do przewożenia chorych czworonogów. Wystarczy złotówka.

Akcja „Zdobądź Zwierzakobusa” organizowana jest przez portal RatujemyZwierzaki.pl. Pięć organizacji, które wesprze największa liczba darczyńców otrzyma pojazdy do pomocy w swoich codziennych działaniach. Konkurs potrwa do 16 grudnia.

Fundacji Felineus można pomóc na trzy sposoby:

– wpłacając darowiznę do skarbonki fundacji – może być tylko 1 zł, bo liczy się liczba unikatowych darczyńców, a nie wysokość wpłaty;
– udostępniając skarbonkę w mediach społecznościowych lub na stronie internetowej, a także poprzez rozpowszechnienie plakatu lub ulotek akcji (fundacja może przesłać je mailem);
– zachęcając swoich bliskich do wsparcia akcji.

Dla fundacji Felineus otrzymanie zwierzakobusa byłoby spełnieniem marzeń. W ramach budżetu fundacji realizowane są jedynie bieżące potrzeby: opieka nad kotami, ich leczenie, profilaktyka, kastracje czy zakup środków higienicznych
  
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

22-latek ukradł volkswagena, 4 godziny później był już w rękach policji

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło na ul. Kopernika w Rzeszowie. Sprawca przyznał się do czynu i dobrowolnie poddał się karze.

Rzeszów

Otwarcie sezonu w Game Over Cycles. Mnóstwo atrakcji, nie tylko dla motocyklistów

RZESZÓW. W programie wydarzenia m.in. jazdy demo, foodtrucki, pokazy tatuażu i lakierowania oraz konkursy z nagrodami...

Rzeszów

Tour de WSIiZ - rajd rowerowy szlakiem Green Velo połączony z EkoPiknikiem

RZESZÓW. Rajd wystartuje 13 maja 2023 roku. Na zawodników czeka blisko 20-kilometrowa trasa.

Rzeszów

W Krasnem odnaleziono niewybuchy z czasów II wojny światowej

RZESZÓW. W trakcie prac polowych, mieszkaniec Krasnego natrafił na niewybuchy z czasów II wojny światowej. Niebezpiecznym znaleziskiem zajęli się saperzy z Rzeszowa.

Rzeszów

Nad Wisłokiem powstanie nowa ścieżka pieszo-rowerowa

RZESZÓW. Ścieżka o długości jednego kilometra i szerokości czterech metrów, będzie biegła od mostu Lwowskiego w kierunku północnym.

Rzeszów

Kolejne kontrole taksówek "na aplikację" w Rzeszowie. Sprawdzono blisko 50 pojazdów

RZESZÓW. Sprawdzano m.in. uprawnienia kierowców, ich trzeźwość oraz stan techniczny pojazdów. Ujawniono 16 wykroczeń.

Rzeszów

Blisko 40 wystawców na XX Podkarpackich Targach Pracy

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się już w najbliszy czwartek, 20 kwietnia br. w hali Podpromie.

Rzeszów

W czerwcu wystartuje "Zielony Fundusz dla Rzeszowa"

RZESZÓW. Każdy mieszkaniec bądź firma będzie mógł zaangażować się w tworzenie nowych terenów zielonych w Rzeszowie.

Reklama