Rzeszów - Sobota, 06.09.2025
Reklama

Harley Experience Tour oraz otwarcie salonu Dongfeng Rzeszów

Dodano: 26.07.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe GOC Rzeszów
fot. Materiały prasowe GOC Rzeszów

RZESZÓW. Firma Game Over Cycles przygotowała dwa duże wydarzenia w ten weekend: Harley-Davidson Experience Tour 2025 oraz otwarcie jedynego na Podkarpaciu salonu Dongfeng Rzeszów.

Harley-Davidson Experience Tour 2025

W najbliższą sobotę oraz niedzielę (26 i 27 lipca), w salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów przy ul. Ludwika Chmury 4, odbędzie się Harley-Davidson Experience Tour 2025. To już siódma edycja tej imprezy organizowana przez rzeszowski salon.

Jest to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez amerykańską firmę w całej Europie. Cykl znany wcześniej jako Harley on Tour to seria imprez podczas których pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson.

W ramach Harley-Davidson Experience Tour pod dany salon Harleya zajeżdża ciężarówka wypełniona ponad 20 maszynami H-D z bieżącego rocznika.

Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wymagają jedynie uprzedniej rezerwacji online pod linkiem: https://harley-davidson.testdrivebutler.com/show/787?language=pl

Reklama

Otwarcie salonu Dongfeng Rzeszów

W sobotę o godz. 10:00 odbędzie się również otwarcie nowego salonu motoryzacyjnego Dongfeng Rzeszów. To jedyny na Podkarpaciu autoryzowany salon oraz serwis chińskich marek samochodowych Dongfeng, Voyah oraz MHERO. Jego właścicielem jest Stanisław Myszkowski oraz Game Over Cycles.

Na otwarciu będą dostępne m.in. spalinowe modele Dongfeng Mage i Huge, a niedługo w salonie pojawi się kompletna linia sześciu modeli marki Dongeng, wraz z elektrycznym pojazdem Box. Dongfeng Rzeszów będzie oferował również całą linię pojazdów marki Voyah.

Największą atrakcją weekendowego otwarcia będzie obecność absolutnie wyjątkowego samochodu, jakim jest MHERO. Do napędu tego elektrycznego pojazdu służy nie jeden, a cztery silniki. Ich moc sięga aż 1088 koni mechanicznych. Samochód ma cztery skrętne koła i do 100 km/h przyspiesza w 4,2 sek. Pojazd jest wyposażony w baterię o pojemności 142 kWh, co przekłada się na 450 km zasięgu.

Dongfeng Motor Corporation to piąta co do wielkości marka motoryzacyjna w Chinach. Firma jest obecna na rynku od 1969 roku, a jej produkty są sprzedawane w ponad 100 krajach.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

99 projektów zgłoszono do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok

RZESZÓW. Głosowanie rozpocznie się 10 września i potrwa do 8 października 2021 r. 

Rzeszów

Rolnicy zakończyli protest. Nie ma już utrudnień w ruchu

RZESZÓW. Zakończył się 24-godzinny protest rolników w Rzeszowie. Jak informuje rzeszowska Policja „Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegał spokojnie”.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 73-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej. Ranna piesza trafiła do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła.

Rzeszów

"Tour de Konstytucja" na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W środę, 25 sierpnia 2021 r. na rzeszowskim Rynku odbędzie się spotkanie w ramach projektu pn. „Tour de Konstytucja PL”. Do Rzeszowa przyjadą m.in. prof. Ewa Łętowska, prof. Adam Bodnar, sędzia...

Rzeszów

Traktory na rondzie Pobitno. Ruszył protest rolników [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Kilkanaście ciągników blokuje rondo Pobitno w Rzeszowie. Ruszył 24-godzinny protest rolników.

Rzeszów

Strajk rolników w Rzeszowie. Objazdy autobusów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. W związku ze strajkiem rolników, który odbędzie się w Rzeszowie od godz. 9.00 dnia 24 sierpnia do godz. 9.00 dnia 25 sierpnia br. część autobusów MPK pojedzie objazdami.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci mają nowe, specjalistyczne radiowozy

RZESZÓW. Podkarpacka Policja odebrała cztery specjalistyczne radiowozy. Dwa z nich trafiły komendy miejskiej w Rzeszowie. Samochody będą wykorzystywane przez policjantów drogówki, obsługujących zdarzenia drogowe.

Rzeszów

Pumptrack na osiedlu Baranówka jednak powstanie

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek zdecydował się na zwiększenie pieniędzy na budowę Pumptracka na osiedlu Baranówka.

Reklama