Rzeszów - Środa, 03.09.2025
Reklama

Harley Experience Tour oraz otwarcie salonu Dongfeng Rzeszów

Dodano: 26.07.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe GOC Rzeszów
fot. Materiały prasowe GOC Rzeszów

RZESZÓW. Firma Game Over Cycles przygotowała dwa duże wydarzenia w ten weekend: Harley-Davidson Experience Tour 2025 oraz otwarcie jedynego na Podkarpaciu salonu Dongfeng Rzeszów.

Harley-Davidson Experience Tour 2025

W najbliższą sobotę oraz niedzielę (26 i 27 lipca), w salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów przy ul. Ludwika Chmury 4, odbędzie się Harley-Davidson Experience Tour 2025. To już siódma edycja tej imprezy organizowana przez rzeszowski salon.

Jest to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez amerykańską firmę w całej Europie. Cykl znany wcześniej jako Harley on Tour to seria imprez podczas których pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson.

W ramach Harley-Davidson Experience Tour pod dany salon Harleya zajeżdża ciężarówka wypełniona ponad 20 maszynami H-D z bieżącego rocznika.

Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wymagają jedynie uprzedniej rezerwacji online pod linkiem: https://harley-davidson.testdrivebutler.com/show/787?language=pl

Reklama

Otwarcie salonu Dongfeng Rzeszów

W sobotę o godz. 10:00 odbędzie się również otwarcie nowego salonu motoryzacyjnego Dongfeng Rzeszów. To jedyny na Podkarpaciu autoryzowany salon oraz serwis chińskich marek samochodowych Dongfeng, Voyah oraz MHERO. Jego właścicielem jest Stanisław Myszkowski oraz Game Over Cycles.

Na otwarciu będą dostępne m.in. spalinowe modele Dongfeng Mage i Huge, a niedługo w salonie pojawi się kompletna linia sześciu modeli marki Dongeng, wraz z elektrycznym pojazdem Box. Dongfeng Rzeszów będzie oferował również całą linię pojazdów marki Voyah.

Największą atrakcją weekendowego otwarcia będzie obecność absolutnie wyjątkowego samochodu, jakim jest MHERO. Do napędu tego elektrycznego pojazdu służy nie jeden, a cztery silniki. Ich moc sięga aż 1088 koni mechanicznych. Samochód ma cztery skrętne koła i do 100 km/h przyspiesza w 4,2 sek. Pojazd jest wyposażony w baterię o pojemności 142 kWh, co przekłada się na 450 km zasięgu.

Dongfeng Motor Corporation to piąta co do wielkości marka motoryzacyjna w Chinach. Firma jest obecna na rynku od 1969 roku, a jej produkty są sprzedawane w ponad 100 krajach.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wniosek ZRID na przebudowę ronda Pobitno złożony

​RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku przebudowy ronda Pobitno. Na ręce wojewody trafił wniosek o zezwolenie na realizację tej inwestycji. Służby wojewody mają 90 dni na wydanie decyzji ZRID.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Wierzbowej, w rejonie mostu Narutowicza

RZESZÓW. Do piątku 21 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej, na odcinku od mostu im. Narutowicza do skrzyżowania z ul. Warzywną.

Rzeszów

Policyjny pościg za kierowcą. Potrącił matkę z dzieckiem i uciekł

RZESZÓW. 28-letni kierowca opla potrącił na przejściu dla pieszych matkę z dzieckiem i uciekł z miejsca wypadku. Mężczyzna nie miał prawa jazdy i był objęty zakazem prowadzenia pojazdów.  

Rzeszów

Część ul. Mickiewicza tylko dla pieszych i rowerzystów

RZESZÓW. Na kilkudziesięciometrowym odcinku ul. Mickiewicza wprowadzono zakaz ruchu samochodów.

Rzeszów

Na os. Miłocin powstanie tężnia solankowa. Ruszył przetarg na dokumentację projektową

RZESZÓW. Będzie to jedyne takie miejsce w Rzeszowie. Inwestycja postanie w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W piątek utrudnienia w ruchu w rejonie mostu Karpackiego

RZESZÓW. Kolejne utrudnienia w związku z budową kładek rowerowych w Rzeszowie. Tym razem wyłączony zostanie pas ruchu w rejonie mostu Karpackiego.

Rzeszów

Konrad Fijołek przedstawił wizję "Nowego Centrum Rzeszowa"

RZESZÓW. "Chciałbym zapowiedzieć całkiem nowe podejście do centrum Rzeszowa" - mówił Konrad Fijołek podczas środowej konferencji prasowej.

Rzeszów

Na lotnisku w Jasionce stanie urządzenie do wykrywania koronawirusa

RZESZÓW. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka jako pierwsze lotnisko regionalne przetestuje innowacyjną technologię wykrywania zakażeń wirusem SARS-CoV-2.

Reklama