Rzeszów - Wtorek, 17.02.2026
Reklama

Harmonogram kursów komunikacji miejskiej w okresie świątecznym

Dodano: 18.12.2019 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Znamy harmonogram kursowania autobusów komunikacji miejskiej w okresie od 23 grudnia br. do 6 stycznia 2020 roku.

Harmonogram przedstawia się następująco:

23 grudnia – wg rozkładu powszedniego pozaszkolnego, z wyjątkiem kursów z oznakowaniem literką „s” – kursuje w dni nauki szkolnej;
24 grudnia – wg rozkładu powszedniego pozaszkolnego, z wyjątkiem kursów z oznakowaniem literką „s” – kursuje w dni nauki szkolnej, ponadto kursy będą sukcesywnie wygaszane w godz. 16-18;
25 grudnia – wg rozkładu świątecznego, ponadto wykonane zostaną kursy linii nr 53 z Dworca Lokalnego o godzinach 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 22:00, 23:10 oraz z Portu Lotniczego o godzinach 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 23:00, 00:20;
26 grudnia – wg rozkładu świątecznego, na linii 53 będą uruchomione dodatkowe kursy, oznakowane literką „c” – kursuje w dni świąteczne z wyjątkiem niedziel.
27 grudnia – wg rozkładu powszedniego pozaszkolnego, z wyjątkiem kursów z oznakowaniem literką „s” – kursuje w dni nauki szkolnej;
28 grudnia – wg rozkładu sobotniego;
Reklama
29 grudnia – wg rozkładu świątecznego;
30 grudnia – wg rozkładu powszedniego pozaszkolnego, z wyjątkiem kursów z oznakowaniem literką „s” – kursuje w dni nauki szkolnej;
31 grudnia – wg rozkładu powszedniego pozaszkolnego, z wyjątkiem kursów z oznakowaniem literką „s” – kursuje w dni nauki szkolnej;
1 stycznia – wg rozkładu świątecznego, ponadto wykonane zostaną kursy linii nr 53 z Dworca Lokalnego o godzinach 7:00, 8:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 20:00, 21:00, 22:00, 23:10 oraz z Portu Lotniczego o godzinach 8:00, 9:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 21:00, 22:00, 23:00, 0:20;
2 stycznia – wg rozkładu powszedniego szkolnego;
3 stycznia – wg rozkładu powszedniego szkolnego;
4 stycznia – wg rozkładu sobotniego;
5 stycznia – wg rozkładu świątecznego;
6 stycznia – wg rozkładu świątecznego, na linii 53 będą uruchomione dodatkowe kursy, oznakowane literką „c” – kursuje w dni świąteczne z wyjątkiem niedziel.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 18 marca zmiany w rozkładzie kilku głównych linii komunikacji miejskiej. Linia 53 zawieszona

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zmianach w kursowaniu części linii autobusowych, jakie zaczną obowiązywać od 18 marca. 

Rzeszów

Rzeszowskie restauracje dowożą lekarzom "darmowe" jedzenie

RZESZÓW. Dzięki platformie organizującej zbiórki trzy organizacje postanowiły pomóc pracownikom służb medycznych w kraju, dostarczając im posiłki. W akcji udział biorą również restauracje i szpitale z Rzeszowa.

Rzeszów

ZTM wprowadza ograniczenia kontaktu

RZESZÓW. ZTM wprowadza zakaz bezpośredniego kontaktu z klientem. POP-y zamknięte.

Rzeszów

Podkarpacki Urząd Wojewódzki. Obsługa klientów zamknięta do odwołania

RZESZÓW. Podobnie jak Urząd Miasta Rzeszowa oraz podległe mu jednostki, również Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie od 16 marca zamyka do odwołania obsługę klientów.

Rzeszów

Urząd Miasta Rzeszowa oraz podległe mu jednostki zaprzestają bezpośredniej obsługi mieszkańców

RZESZÓW. Od 16.03.2020 r. do odwołania Urząd Miasta Rzeszowa oraz Jednostki Organizacyjne Miasta Rzeszowa nie prowadzą obsługi polegającej na bezpośrednim kontakcie z klientem.

Rzeszów

Loty na lotnisku w Jasionce wstrzymane

Podrzeszowskie lotnisko wstrzymuje loty na co najmniej 14 dni.

Rzeszów

Nieodpłatna pomoc prawna na terenie Rzeszowa tylko na odległość

RZESZÓW. Dyżury prowadzone będą wyłącznie za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość, tj. za pośrednictwem telefonu lub e-maila.

Rzeszów

Rzeszowskie galerie handlowe działają w ograniczonym zakresie

RZESZÓW. W galeriach handlowych działają jedynie: apteki, sklepy spożywcze, drogerie i pralnie.

Reklama