Rzeszów - Sobota, 21.06.2025
Reklama

Jadąc al. Piłsudskiego przekroczył prędkość o 42 km/h. Prowadził samochód pod wpływem narkotyków

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena, który na al. Piłsudskiego w Rzeszowie przekroczył prędkość o 42 km/h. Mężczyznę zatrzymali policjanci ruchu drogowego z komendy wojewódzkiej. 27-latek kierował samochodem pod wpływem narkotyków.

W środę, przed godz. 10 na al. Piłsudskiego w Rzeszowie, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Rzeszowie, zwrócili uwagę na jadącego z nadmierną prędkością volkswagena passata. Wideorejestrator policyjnego bmw zarejestrował, że samochód poruszał się z prędkością 92 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli.

Za kierownicą passata siedział 27-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policjanci nabrali podejrzeń, że mężczyzna może znajdować się pod działaniem narkotyków. Poddali go badaniu na zawartość środków odurzających.

Badania zakończyły się wynikiem pozytywnym. W szpitalu mieszkańcowi Rzeszowa została pobrana krew do badań.

27-latek stracił prawo jazdy. Teraz za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających może mu grozić kara pozbawienia wolności do dwóch lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna. Mężczyzna odpowie również za przekroczenie dopuszczalnej prędkości.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Mieszkańcy protestują ws. wodnego placu zabaw. Prezydent Rzeszowa: zróbcie konsultacje

RZESZÓW. Ratusz w przypadku negatywnej oceny, poszuka nowego miejsca dla wodnego placu zabaw. 

Rzeszów

Powstaną centra opiekuńczo-mieszkalne dla osób niepełnosprawnych

RZESZÓW, POLSKA. Na realizację programu w bieżącym roku przeznaczono 50 mln zł w skali kraju.

Rzeszów

NFZ zaprasza do Podkarpacia na zabiegi usunięcia zaćmy. Kuszą krótkimi terminami oczekiwania

RZESZÓW. Średni czas oczekiwania na zabieg usunięcia zaćmy wynosi 45 dni.

Rzeszów

I etap rekrutacji na Politechnice Rzeszowskiej zakończony. Jakie były najbardziej oblegane kierunki?

RZESZÓW. W I etapie w Systemie Internetowej Rekrutacji znalazło się 6992 osób zarejestrowanych maturzystów.

Rzeszów

W CH Plaza Rzeszów zostanie rozdanych 200 kasków rowerowych

RZESZÓW. 200 kasków rowerowych zostanie rozdanych podczas finału akcji na rzecz bezpieczeństwa pt. „Nie kręcę bez kasku”.

Rzeszów

PKS poszukuje przewoźnika do obsługi 39 linii komunikacyjnych

RZESZÓW. W przetargu mowa również o co najmniej 30 autobusach, które musi posiadać zwycięzca konkursu.

Rzeszów

Youtuber z Rzeszowa pobił bezdomnego. Sprawę nagłośnił OMZRiK [NAGRANIE]

RZESZÓW. Youtuber z Rzeszowa uderzył i odepchnął bezdomnego, z którym chwilę wczesniej rozmawiał.

Reklama