Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Jak Asseco Resovia Rzeszów zakończy rok?

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW.  Piątkowy mecz Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Eneą Czarnymi Radom będzie ostatnim ligowym spotkaniem rzeszowian w tym roku.

Rzeszowianie, którzy bardzo źle zaczęli obecny sezon, w tabeli PlusLigi plasują się na 9. miejscu. „Oczko” wyżej są radomianie, którzy mają trzy punkty więcej i w tym momencie zamykają listę drużyn, które kwalifikowałyby się do fazy play-off. Wygrana 3:0  pozwoli Resovii wspiąć się o pozycję wyżej w tabeli.

Rzeszowianie co prawda rozegrali bardzo dobry mecz z Aluron Virtu CMC Zawiercie, ale wcześniej grali w kratkę. Radomianie z kolei przegrali z PGE Skrą Bełchatów u siebie, ale pokazali się z niezłej strony.

„Myślę, że ci co nas skreślili, jeszcze się zdziwią” – mówił po ostatnim spotkaniu atakujący Asseco Resovii Rzeszów Zbigniew Bartman.

Początek spotkania o godz. 17.30. Transmisja w Polsacie Sport. W trakcie meczu prowadzona będzie też zbiórka pieniędzy na rewitalizację grobowca byłego siatkarza Resovii, Wiesława Radomskiego.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wyjątkowa nagroda dla Rzeszowa. Konrad Fijołek: To jeden z bardziej historycznych momentów w dziejach miasta

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek odebrał z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy, dekret o nadaniu tytułu Miasta-Ratownika. 

Rzeszów

Rzeszów gotowy na zimę. O dobry stan dróg i chodników zadba 114 maszyn

RZESZÓW. 114 maszyn, w tym m.in. 17 pługoposypywarek oraz ponad 30 ciągników jest gotowych, aby zadbać o zimowe utrzymanie ulic i chodników w Rzeszowie. Zabezpieczono również sól i piasek do posypywania dróg.

Rzeszów

Troje pieszych potrąconych w Rzeszowie i Jasionce. Policja apeluje o ostrożność

RZESZÓW. Na szczęście żadna z poszkodowanych osób nie odniosła poważniejszych obrażeń. 

Rzeszów

Rozbudowa ul. Matysowskiej dobiega końca

RZESZÓW. W ciągu najbliższych dni mają zakończyć się prace przy rozbudowie ul. Matysowskiej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Będzie jeszcze więcej drzew w Rzeszowie. Trwają jesienne nasadzenia

RZESZÓW. Ponad 500 nowych drzew pojawi się w Rzeszowie w ramach jesiennych nasadzeń. Sadzone są m.in. buki pospolite, dęby szypułkowe, graby pospolite, lipy drobnolistne, klony pospolite i jawory. 

Rzeszów

#AutobusCiepła powraca na ulice Rzeszowa

RZESZOW. 15 listopada 2022 r. wystartowała tegoroczna akcja pod hasłem #AutobusCiepła. Osoby bezdomne i potrzebujące mogą skorzystać z darmowych ciepłych posiłków, wydawanych ze specjalnego autokaru. Akcja potrwa do połowy marca 2023 r.

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa ulicy Zygmunta I Starego

RZESZÓW. Wcześniej niż zakładano zakończyły się prace przy rozbudowie ul. Zygmunta I Starego na rzeszowskim osiedlu Wilkowyja. Drogę poszerzono do sześciu metrów, wybudowano także chodniki i ścieżkę rowerową.

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczął się nabór wniosków o preferencyjny zakup węgla

RZESZÓW. Węgiel będzie dystrybuować Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Wnioski będą przyjmowane do 2 grudnia.

Reklama